This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

-pořádané 28.10.2018 klubem SBTC CZ

Jménem klubu SBTC CZ a jako spolupořadatel zkoušek dle řádu KJČR pro plemeno SBT předesílám malý report. Rozhodčí z výkonu byla dlouholetá kynoložka Michaela Martinů. I přes nepřízeň počasí se na akci sešlo celkem 10 psů plemene SBT ( normovaný stav je 12 psů na zkoušku ZOP+ZPU1 ). Původně bylo nahlášeno 18 psů (včetně náhradníků), nicméně jak se termín zkoušek blížil, připravenost psů / handlerů a možná i počasí ( i když kvůli počasí odřekl jen jeden SBT a to ze zdravotních důvodů ) rozhodlo, že ke zkouškám dorazilo 10 odhodlaných Stafíků. Všichni samozřejmě s průkazem původu a všichni jsou zároveň členové klubu SBTC CZ. Členství v klubu zajistilo zúčastněným zkoušku zdarma a navíc si naši „zkouškaři“ mohli užít komfort zkoušek pořádaných pod hlavičkou klubu v podobě těchto benefitů: zkoušky byly pořádány pouze pro naše plemeno, na handlery čekaly krásné upomínkové kokardy, pro první tři nejlepší pejsky věcné ceny, medaile a občerstvení po celou dobu zkoušek. 

Všichni pejsci nakonec zabojovali v tomto pořadí: 

ZOP - 

1.Zuzana Gábová – Beasti Boys Danny King / pes- 92 bodů - výborný
2.
Karolína Kaprová – Arte Malatte Staf / fena - 88 bodů - velmi dobrá
3.
Simona Bílková – Arya Targa & Tiff  - 71 bodů - dobrá
4.
Lucie Landová - Xena Staffy Princess Kavalíří Kvarteto- 64 - nesplnil 


ZPU1 - 

1.Kateřina Uriková – Cute Josephine King of Bohemia / fena - 142 bodů - výborná 
2.
Lucie Mlejnková – Adstaff Prionsa Beag / pes - 136 bodů - velmi dobře
3.Daniel Žďárský – Cymball Dark Element / pes - 134 bodů - velmi dobře
4.
Kateřina Uriková – Tornádo Lou Macy Gray / fena - 125 bodů - dobře
5.
Kristýna Kouťa – Babe Matthew Danny King / pes - 116 bodů - uspokojivě
6.
Stanislava Drahovská – You love me Wizard Bull / fena - 114 bodů - uspokojivě

Předně než vynesu nějaké to hodnocení, chtěl bych zdůraznit, že horší počasí na tento typ zkoušek pro naše plemeno si pořadatel přeje úplně nejméně.  Přesto i tak hafani v rámci možností předvedli dobré výkony, dobré je za tři, což by tak nějak sedělo i celému průměru cvičících psů. Jedna fenka bohužel nesplnila, černý Petr v podobě nervozity i nepřízně počasí sehráli své. 
Všem ještě jednou děkuji za spolupráci a účast. Klubu SBTC CZ za možnost, to pod hlavičkou našeho spolku pořádat a rozvíjet tak myšlenku, že základ poslušnosti pro všechny Stafíky je jako ukončit základní školu. Lucii Vesecké děkuji, že se zhostila funkce vedoucího zkoušek a upekla výbornou bábovku a o všechny se perfektně postarala. V tomto počasí to bylo dvojnásob důležité, zahřát se u teplého čaje a teplých kamen. Samozřejmě velké díky paní rozhodčí Michaele Martinů, že nám to spravedlivě a se ctí odpískala. Paní rozhodčí zase na oplátku poděkovala nám za možnost si to s našimi žabičkami užít a všechny ještě při odjezdu chválila, že vůbec nečekala, že by něco ti naši psi v tomto nečasu dělali. Celkově vyzdvihla disciplinovanost našich členů a jejich pejsků a poukázala na pohodu celé akce. Velmi se jí líbila myšlenka klubu o podpoře základního výcviku pro naše plemeno. Takže za mě opět krásná reprezentativní práce sportovní základny klubu SBTC CZ.                                                        

Závěrem ještě jednou Gratuluji všem za splněnou zkoušku. Byla to krásná plejáda cvičících a sportujících SBT , jménem klubu i sám za sebe přeji mnoho úspěchů i v dalších, ať už sportovních,  pracovních či jen těch životních úspěchů s vaším nejlepším kamarádem, jakým bezesporu Stafordšírský bulteriér je. 

Za klub SBT CZ garant sportovní sekce bull sportů Daniel Žďárský

Více foto: https://lbt.rajce.idnes.cz/ZKOUSKY_ZOP%2CZPU1_-_SBTC_CZ_28.10.2018/

44897515 190226511795278 5322876308508639232 n

Sponzoři 

28000846 10213969839074481 1238992877 n

canisbullreklama
banner234x60

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440