This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

Započítávají se výsledky výstav v České republice - mezinárodní, národní, klubová, speciální. Bodování je stejné jako při bodování o titul Klubový šampion.

 

nejlepší pes  CH. BAPOLLO BOHEMIA TAU-ROS
bapolloTopstaff2003
otec: Dragon Argiope
matka: Cynthia Hanvoj
chovatel a majitel: Miloslava Průšová
 
nejlepší fena  CH. JORIKA Z ROZTYL
jorikaTopstaff2003
otec: Noger Jary‘s Farm,
matka: Gaia z Roztyl
chovatel: Jiřina Volšická,
majitel: Ing. Zdeněk Spies  

 

  Psi  Majitel  Počet bodů
1. Bapollo Bohemia Tau-Ros

Evropský vítěz (European Winner) 2003, BOB
Klubový vítěz CZ ( SBTC CZ Club Winner) 2003, BOB
Vítěz Speciální výstavy ( Winner of the SBTC CZ Special Show) 2003, BOB
Středoevropský vítěz ( The Middle European Winner) 2003, BOB
Průšová Miloslava 82 bodů
2. Don Gio Happy Duet Střížová Francouzová Simona 67 bodů
3. Filip ze Smiřické zahrady Vávra Jiří 62 bodů
4. Gomez Port Erin Francouzová Simona 56 bodů
5. Randal Hanvoj Kadlec Antonín 49 bodů
6. Cevin Terceto Hodinář Vlastimil 37 bodů
7. Fire Ball Daffodil Yellow Schnirch Jiří 35 bodů
8. Bushi ze Smiřické zahrady Vávra Jiří 31 bodů
9. Sindibad Hanvoj Dědková Silvie 24 bodů
10 Arny Červené Eso Mestl Roman 21 bodů
11. Sean Hanvoj Pešina Jiří 18 bodů
12. CenturyBound Daffodil Yellow Vacek Ivan 17 bodů
13. Denim Blue Daffodil Yellow Pavelka Jiří 15 bodů
14. Cecil ze Smiřické zahrady Svobodník Vladimír 11 bodů
15. Carlos od Čichtického rybníka Kubák Jan 10 bodů
16. Atrei Eilatan Tichý Karel 9 bodů
  B-Nikita Denajwen Kalina K. 9 bodů
17. Assiniboine z Lodice Pitaš František 8 bodů
  Double Bass Happy Duet Vinklárek Jiří 8 bodů
  Erkan Aki Daffodil Yellow Kuchař Milan 8 bodů
18. Albert Eilatan Zuranová Ivana 7 bodů
  Geny z Hambalek Bušín Klimeš Josef 7 bodů
  Hyllos z Hambalek Bušín Klimeš Josef 7 bodů
  Hardy Bohemia Hapet Čenger Atila 7 bodů
19. Adam ze Smiřické zahrady Maroušek Luboš 6 bodů
  Bubby Boy Hanvoj Vojáčková Hana 5 bodů
  Falco R.A.C. Popelka Pitaš František 5 bodů
  Omar Sharrif Hanvoj Studená Květoslava 5 bodů
20. Augustin Červené Eso Kaislerová Ilona 4 body
  Ettien Francimo Bohemia Hála Kamil 4 body
  Ivanhoe z Lodice Šibor Jaroslav 4 body
21. A-Mike Denajwen Zabloudilová Alena 3 body
  Bart Star Waret Hodinář Vlastimil 3 body
  Bray z Roztyl Vinklárek Jiří 3 body
  Dragon A rgiope CS Nováková Jarmila 3 body
  Cedrik Fransimo Bohemia Vránová Vendula 3 body
  Harper z Lodice Kollerová Olga 3 body
  Charon z Hambalek Bušín Klimeš Josef 3 body
22. A-Matius Denajwen Jedličková K. 2 body
  Akim z Kaunic Bajo P. 2 body
  Art Bulitrot Liese K. 2 body
Feny Majitel  Počet bodů
1. Jorika z Roztyl

Národní vítěz ( National Winner)
Spies Zdeněk 47 bodů
2. Aschley Francimo Bohemia Francouzová Simona 40 bodů
3. Aggi Zdenbeky Czech Maroušek Luboš 32 bodů
4. High Emotion Daffodil Yellow
Evropský vítěz mladých 2003
Schiller Radek 31 bodů
5. Fanny Girl Daffodil Yellow
Klubový vítěz CS 2003, Vítěz Speciální výstavy 2003
Lonová Alexandra 26 bodů
6. Cindy Terceto Hodinář Vlastimil 24 bodů
7. Canny Girl Happy Duet Vanišová Kateřina 22 bodů
8. Catty Francsimo Bohemia Vanišová Kateřina 20 bodů
9. Arleta Bone-Ju Menoušek Vladimír 19 bodů
10. Holly Bohemia Hapet Koubová Ivana 18 bodů
11. Hebe z Hambalek Bušín
Středoevropský vítěz 2003
Francouzová Simona 17 bodů
12. Uganda Jarys Farm Čížkovský Josef 14 bodů
13. Dangle-Dolly Happy Duet Trubka Daniel 12 bodů
14. Daisy Dee Daffodil Yellow Lonová Alexandra 8 bodů
15. Able Tender Ice Damková M. 7 bodů
  Alby Zdenbeky Czech Pažoutová Radka 7 bodů
  Aischo Čičiko Toupalová Kateřina 7 bodů
  Arieta Bone-Ju Menoušek Vladimír 7 bodů
  Bennie ze Smiřické zahrady Vávra Jiří 7 bodů
16. Barbara Satip Pitaš František 6 bodů
17. Agata Zdenbeky Czech Hášová Jana 5 bodů
  April Abigail Mazák Vladislav 5 bodů
  Beky Bohemia Tau-Ros Průšová Miloslava 5 bodů
  Daisy Hanvoj Vojáčková Hana 5 bodů
  Kerry Snug Ledvinová Edda 5 bodů
  Rebeca Hanvoj Vojáčková Hana 5 bodů
18. Denisa Fransimo Bohemia Sebránek M. 4 body
  Fabiana Plzenská hvězda Potůček R. 4 body
19. Ambra Tender Ice Hrabovská B. 3 body
  B-Nasun Denajwen Volšický Jiří 3 body
  Betty Star Waret Hodinář Vlastimil 3 body
  Cynthia Hanvoj Průšová Miloslava 3 body
  Dirty Queen Frogxtr Ludvíková Marie 3 body
  Fantastic Fransimo Bohemia Kytka Petr 3 body
  Florence ze Smiřické zahrady Vávra Jiří 3 body
  Isabel z Lodice Tešnarová Blanka 3 body
  Jane Snug Vrabec-Mazáková 3 body
20. Agatta Red Igor Matulová M. 2 body
  Amalka Eilatan Kadlec Antonín 2 body
  Barbie Jason Dohnal Petr 2 body
  City Girl Happy Duet Ježová K. 2 body
  Clea od Čichtického rybníka Nechvíl P. 2 body
  Evelyn ze Smiřické zahrady Vávra Jiří 2 body
  Chryse z Hambalek Bušín Salajková V. 2 body

Započítávají se výsledky výstav v České republice - mezinárodní, národní, klubová, speciální. Bodování je stejné jako při bodování o titul Klubový šampion.

Sponzoři 

28000846 10213969839074481 1238992877 n

canisbullreklama
banner234x60

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440