This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

Poradkyní výcviku klubu SBTC CZ, z.s., je paní Klára Bubeníková.  (608 810 038, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Na ni směřujte dotazy ohledně bodování, pravidel, dotací, akcí, závodů apod. Stejně tak všechny bodovací tabulky posílejte zásadně poradkyni pro výcvik. 

Dotazy ohledně výcviku v jednotlivých odvětvích směřujte rovnou na garanty jednotlivých sekcí. Pokud zde není garant pro odvětví, o kterém by jste chtěli vědět více, napište poradkyni výcviku Kláře Bubeníkové.

Základní definice a účel výcviku

Stafordšírský bulteriér je plemeno, které je ideální svou téměř univerzálností. S radostí se bude se svým majitelem věnovat jakékoliv činnosti, je snadno motivovatelný a jeho nadšení ho přímo předurčuje k jeho využívání v mnoha psích odvětvích. Přátelská povaha stafíka rozhodně není při jeho výcviku na škodu, jeho temperament lze při výcviku, práci či zábavě výborně využít. Jeho láska a oddanost lidem z něj dělá skvělého psa, vhodného k téměř všem aktivitám. Dokáže být přesný při stopách, razatní při obranách, něžný a opatrný při canisterapii, důsledný a energický při dosledech, pečlivý při záchranařině, mrštný při agility či neúnavný při bull sportech.

Stafordšírští bulteriéři se věnují s velkým úspěchem sportovní kynologii (máme mistra republiky), lovecké kynologii (máme několik stafíků s titulem CACT), dogdancingu, mushingu či dogtrekkingu, coursingu, agility, dogrisbee, bull sportům, canisterapii, obedienci, záchranářskému výcviku a v neposlední řadě jsou oblíbení i jako výstavní psi.

Klub SBTC CZ se snaží vám, majitelům těchto úžasných psů, přinášet ucelené a kompletní informace o možnostech využití stafíků. Více informací o jednotlivých aktivitách najdete v jednotlivých sekcích.

Při každé činnosti si však my, majitelé stafordšírských bulteriérů, musíme uvědomovat zodpovědnost, kterou neseme vlastnictvím těchto úžasných psů. Nesmíme dovolit, aby na ně veřejnost mohla pohlížet jako na nebezpečné, zlé či dokonce kruté. Proto mějte toto na paměti u každé činnosti, hry či zábavy.

Sponzoři 

28000846 10213969839074481 1238992877 n

canisbullreklama
banner234x60

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440