This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

30. 9. - výsledky z klubovky v Náměšti


29. 9. - nabídka krycích psů


26. 9. - klubovka Náměšť - změna v rozdělení tříd

Dnes obdrželi pořadatelé výstavy (Kynologická jednota Olomouc) zprávu ze Slovinska - pozvaná rozhodčí Cvetka Bogovčič z důvodu nemoci a tíživé situace ohledně covidu nedorazí. Ředitel výstavy ve spolupráci s výborem našeho klubu sestavili urychleně nový náhradní plán rozdělení tříd pro zbývajíci dva rozhodčí. 

Nové rozdělení tříd pro klubovou výstavu SBTC CZ 27. 9. 2020 v Náměšti na Hané, v tomto pořadí:

Robert Kubeš
FENY - třída mladých
PSI - štěňata, dorost, mladých, mezitřída, otevřená, pracovní, vítězů, veteránů, čestná
BOJ, BOB

Tomáš Leinveber
FENY - štěňata, dorost, mezitřída, otevřená, pracovní, vítězů, veteránů, čestná
BOS, BOV

Omlouváme se vystavovatelům za tuto změnu na poslední chvíli a děkujeme za pochopení.

za výbor SBTC CZ, z.s., Daniel Žďárský, předseda


25. 9. - upozornění a pozvánka k účasti na členské schůzi, která se bude konat 18.  října. Program schůze, příloha 1, příloha 2, příloha 3, příloha 4


24. 9. - info od pořadatele výstavy v Náměšti potvrzuje, že výstava se konat bude.

V souvislosti s opatřeními vydanými dne 23. 9. 2020 Ministerstvem zdravotnictví ČR oznamujeme, že se Náměšťská výstava dne 27. 9. 2020 uskuteční. Na akce typu výstav, trhů a veletrhů se vztahuje výjimka a mohou se ve venkovních prostorech konat za účasti 1000 osob ve stejný čas v jednom sektoru. Areál je rozdělen na 2 sektory (zámek a louka).

V celém areálu v průběhu výstavy bude třeba:
- dodržovat základní hygienická pravidla
- používat rozmístěnou či vlastní desinfekci
- dodržovat rozestupy 2 m
- nosit roušku


19. 9. - aktualizace Výcvik - termíny akcí 2020 (report Staffbull speciál - canicross, SBT camp)


15. 9. - Přehled kruhů a tříd na KV Náměšť, 27. 9.výsledky z  Koles


10. 9. - VSTUPNÍ LISTY NA SV KOLESA JSOU OD 3. 9. 2020 KE STAŽENÍ V PROFILU KAŽDÉHO VYSTAVOVATELE, KTERÝ SE PŘES SYSTÉM HLÁSIL.

OSTATNÍ VYSTAVOVATELÉ DOSTALI VSTUPNÍ LISTY E-MAILEM NEBO POŠTOU.

8. 9. - výsledky z  národky v Olomouci


3. 9. - speciálka Kolesa: rozdělení do tříd

tridy


28. 8. - aktualizace klubových šampionů, junior šampionů a veterán šampionů


26. 8. - nabídka krycích psů


20. 8. - aktualizace Přehledů v chovu SBT


18. 8. - upozorňujeme na konání členské schůze v neděli 18. října 2020 od 13 hodin v konferenčním sále společenského centra Vigvam v Němčicích (PSČ 280 02), .

Předběžný program
1. Zahájení
2. Volba mandátové komise (návrh členů předkládá výbor klubu na místě)
3. Volba volební komise (návrh členů předkládá výbor klubu na místě)
4. Schválení programu
5. Kontrola plnění usnesení z minulé členské schůze
6. Zprávy členů výboru, zpráva předsedy kárné komise
7. Podněty členů
8. Osobní představení kandidátů na funkce do Kontrolní komise
9. Volby
10. Přestávka
11. Výsledky voleb
12. Usnesení

Program schůze bude upřesněn v pozvánce na schůzi, která bude rozesílána 21 dní před konáním schůze (Stanovy klubu SBTC CZ, z.s., čl. VIII, bod 4).

Výbor vyzývá členy, aby
1) navrhovali kandidáty na členství v Kontrolní komisi
2) zasílali podněty k projednání na schůzi.

1) Postup navrhování kandidátů je popsán v Jednacím řádu. Zde po informaci uvádíme vybrané pasáže:
Kandidatura do orgánu klubu SBT musí být podána písemně nejpozději do 21 dnů před konáním volební členské schůze, a to kterýmkoliv členem klubu SBT, který má volební právo (kandidát může samozřejmě navrhnout sám sebe). Kandidatura musí obsahovat jméno a příjmení, datum narození a adresu kandidáta; označení (jednoho) orgánu klubu SBT, do kterého se kandidát nominuje. Kandidát musí zaslat písemně (poštou) svůj souhlas s kandidaturou a s uveřejněním své kandidatury na internetových stránkách klubu SBT; tento souhlas musí obsahovat datum a vlastnoruční podpis kandidáta. Dopis (vhodné zaslat doporučeně) s kandidaturou musí být doručen na poštovní adresu klubu (SBTC CZ, ul. M. Horákové 81, P.O. Box 82, 170 06 Praha 7) nejpozději do čtvrtka 24. září 2020.

2) Podněty k projednání na členské schůzi může člen zaslat buď emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., anebo písemně na poštovní adresu klubu (SBTC CZ, ul. M. Horákové 81, P.O. Box 82, 170 06 Praha 7) nejpozději do čtvrtka 24. září 2020.


 

17. 8. - výsledky z  národky v Boleslavi


4. 8. - nabídka krycích psůnabídka štěňat


20.7. - Nový termín na seminář s MVDr. Musilem - bude se konat 15. 11. 2020

Přihlašování prozatím ukončeno, plná kapacita! Děkujeme za přízeň.

seminarzdravi 8


14. 7. - NOVÉ PROSTORY PRO ÚNOROVOU KLUBOVOU VÝSTAVU 2021 NALEZENY!

Jak již mnozí víte, z důvodu rekonstrukce golfového objektu v Poděbradech jsme byli nuceni hledat nové prostory pro zimní klubovou výstavu. Děkujeme všem členům za různé typy ze všech koutů republiky. V minulých dnech jsme navštívili tři vytipované objekty, kde jsme strávili dohromady několik hodin jejich důkladnou prohlídkou - Kongresové centrum v Poděbradech, Vigvam Resort v Němčicích a Konferenční prostory ve Tvoršovicích u Benešova.

Kongresové centrum v Poděbradech je celkem pěkný a velký prostor. Bohužel jako velký nedostatek se ukázala poměrně velká vzdálenost od parkoviště, drahý pronájem a v konečném důsledku i nemožnost únorového termínu (v objektu jsou v tomto měsíci plesy).

Vigvam Resort v Němčicích je překrásný udržovaný prostor, ale jeho půdní prostory, které by přicházely pro zimní výstavu do úvahy, se ukázaly jako ne zcela ideální (schody, zkosené stropy). Na tomto místě se ale bude konat členská schůze v říjnu 2020 a a určitě je to hezká alternativa pro případné letni klubové aktivity, protože venkovní prostory jsou rozsáhlé, je zde velká kapacita ubytovacích prostor, restaurace, parkoviště, dostupnost atd.

A teď se dostáváme k poslednímu místu, které je vítězem a které má dle nás všechna „P". Po prohlídce všech prostor jsme byli doslova nadšeni. Jedná se o areál v obci Tvoršovice, nedaleko od Benešova. Vzdálenost od Prahy cca 50 km. Sjezd z D1 směr České Budějovice, takže výborná dostupnost od dálnice.

Výstava se bude konat v KONGRESOVÉM SÁLE o rozloze 400 mq, vstup do sálu je možný z obou stran, kde jsou předsálí o rozloze 72 mq i s toaletami. Sál je vybaven klimatizací, zázemím a dobrou akustikou. Bezprostředně před halou je velké parkoviště cca pro 200 aut, které je zdarma. Naproti sálu je velká restaurace, která najednou pojme velké množství strávníků. Možnost venčení je všude okolo po vyjití z areálu (všude jsou zelené travnaté plochy). Golfové hřiště, které z jedné strany navazuje na areál, vhodné k venčení není, ale je protkáno asfaltovými cestičkami, které umožňují procházky.

V areálu je wellnes, SPA, ubytovací kapacita 136 pokojů (v ceně pokoje je vždy volný vstup do wellnes a snídaně). Pro tuto akci bude zvýhodněná cena, kontakty na oprávněnou osobu, která bude zajišťovat ubytování, přineseme později.

Výstava bude opět dvoudenní, tak jak jsme byli zvyklí z Poděbrad. Doufáme, že si ji užijete a že strávíte pěkný víkend v krásném areálu s možností relaxu ve wellnes.

Chystáme pro Vás další překvapení, o kterých budeme informovat později, ale určitě se máte na co těšit😁

Výbor klubu SBTC CZ, z.s.


9. 7. - propozice pro Sportovní den - neděle, 13. září v Kolesech (den po Speciální výstavě)

sbtc annual 2 cmyk       2020 ampiont SBTC CZ v canicrossu


8. 7. - Speciální výstava 12. září - přihláška,propozice. Uzávěrka přihlášek: 24. 8. 2020, při přihlašování prostřednictvím Doggoffice: 28. 8. 2020

For our English speaking exhibitors: entry form, proposition. Deadline: August 24


7. 7. - nabídka krycích psů


3. 7. - Zápis ze schůze výboru 30. června


29. 6. - Výcvik - report a výsledky z akce Treadmill Race, 27. 6. 2020


16. 6. - aktualizovány termíny výstav v ČR


16. 6. - STAFF BULL SPECIÁL bude probíhat na stejném místě, ve stejném termínu, jak jste zvyklí, vše je v přípravách, sledujte web, popřípadě FB: událost. Postupně budou přidávány informace o rozhodčích, propozice ap.


24. 5. - Klubová výstava Náměšť - přihlašování obnoveno! Jsme rádi, že pořadateklé obnovili přihlašování na výstavu; upozorňujeme opětovně, že naše plemeno nebudou posuzovat zahraniční rozhodčí (pozor - pořadatel umístil na svém webu původní propozice, kde je pouze opravené datum, ale jsou tam uvedeny ještě naše tři původní zahraniční rozhodčí). Jména rozhodčích budou v nejbližších dnech upřesněšna.

Uzávěrky přihlášek: 1. termín: 2. srpna 2020, 2. termín: 6. září 2020. Přihláška, propozice

2020 namest plakat


18. 4. - Klubová výstava v Náměšti. Výbor klubu obdržel informaci od pořadatele výstavy (Českomoravská myslivecká jednota z.s., ČMMJ), že výstava se NEBUDE konat v plánovaném termínu 13. června 2020. Pořadatelé (ČMMJ) předběžně uvažují o přesunu termínu na neděli, 27. září.  O termínu budou včas informovat. Upozorňujeme naše členy, že na posunuté výstavě nebudou naše plemeno posuzovat původně ohlášené zahraniční rozhodčí, dámy Sian Hammond, Gillian Carter a Helen Tonkson. Z organizačních a dalších důvodů není možno zajistit zahraniční rozhodčí na posunutý termín. Na posunuté výstavě budou naše plemeno posuzovat rozhodčí z ČR, jejich jména budou včas oznámena po dohodě s pořadatelem výstavy (ČMMJ).

Výbor klubu se bude snažit dohodnout se se všemi třemi dámami, zdali by přijaly pozvání k posuzování na klubovku na červen 2021.


11. 4. - VÝCVIK - aktualizace akcí 2020 s ohledem na vládní nařízení; canicrossový šampionát přesunut na podzim; vložena nová akce Stafíček stafíčkovi nezištně


10. 4. - aktualizace seznamu členů


Ahoj všem,

ve výboru jsme podrobně diskutovali návrhy, aby se lhůta k získání klubového šampiona prodloužila, protože jsou rušeny výstavy, na nichž se získávají body. Ano, dává to smysl, nicméně jsme se domluvili, že s úpravou čl. 3 "Řádu pro udělení titulu Klubový šampion, Klubový junior šampion a Klubový veterán šampion v rámci bodování klubu SBTC CZ, z.s.", kde je nastavena lhůta, ještě počkáme. Nevíme, kolika akcí se rušení bude týkat. Pokud se zruší jedna výstava a druhá přesune na jiný termín, nevidíme smysl. Proto jsme se rozhodli počkat do 1. července 2020 a pak - podle vývoje situace - případně odsouhlasit změnu. Tato změna by se týkala výhradně prodloužení lhůty k získání bodů.

Co se týče změny Podmínek pro zařazení do chovu (uchovnění), říkáme předem, že se měnit nebudou. Výbor zastává stanovisko, že s uchovněním se dá počkat. Podmínky k uchovnění jsou stále pouze o dvou výstavách. Jedná se o posunutí nakrytí třeba o půl roku, to si nemyslíme, že by byl nějaký tragicky dlouhý termín. Rozhodně neplánujeme pořádání nějakých mimořádných svodů a už vůbec nechceme přistoupit na automatickou chovnost, jak také zněl jeden z návrhů, které jsme slyšeli. Myslíme si, že chovnosti jenom prospěje trošičku pauzy -- ostatně všichni mají podmínky stejné! Kdo chce kvalitní štěně z dobrého spojení, rád si počká :-)

Toto stanovislo ostatně vychází i z Výzvy chovatelům, kterou zveřejnila ČMKU:

V současné nelehké době ČMKU apeluje na všechny chovatele, aby pečlivě zvažovali neodkladnost krytí svých fen. Mimořádná opatření vlády zásadně ovlivňují i možnosti prodeje a distribuce štěňat. Současné podmínky mohou být i prodlouženy, dobu možného omezení nelze odhadnout. Prosíme, chovejte s rozumem, plánujte své odchovy v závislosti na předběžném zájmu o ně. Vyvarujete se tím problémů s obtížným umísťováním štěňat ve vhodných podmínkách i problémů s neprodanými štěňaty.

Daniel Žďárský, předseda klubu

27. 3. 2020


"PEVNOST UZLU MÁ CENU LIDSKÉHO ŽIVOTA"

Vážení přátelé klubu SBTC CZ,

rád bych navázal na svůj poslední projev, který se týkal výstavy v Poděbradech a přidám to nejdůležitější, co tam možná nezaznělo, ale určitě mělo.

Pojďme se všichni řídit tím, co říkají legendy o znaku našeho plemene stafordšírský bulteriér. Je tam vše, co je v této divné a nelehké době zapotřebí dodržovat - ať už je to pevnost uzlu na roušce, či pevnost držení všech za jeden provaz!

Díky všem za přízeň a už teď se těšíme a věříme, že se již brzo a ve ZDRAVÍ, klidu a pohodě sejdeme při dalších klubových aktivitách. Buď někde při sportování, a nebo zase na výstavním poli, třeba v Náměšti na Hané.


Daniel Žďárský, předseda klubu

znak


22. 3. - nabídka štěňat


9.3. - předseda klubu Daniel Žďárský referuje o setkání chovatelských klubů ČMKU


8.3. - info Canicrossový šampionát SBTC CZ 2020


3. 3. - aktualizace seznamu členů pro rok 2020; nový Klubový šampion sportu SBTC CZ


27. 2. - propozice a přihláška na klubovku do Náměšti

OVP2020 letak


17. 2. - výsledky z klubovky v Poděbradech


14. 2. VÝCVIK - aktualizace tabulek pro pracovních a sportovních soutěže, nový garant pro dogpuller, noví šampioni práce a sportu, vítězové "pohárů" 2019 - GRATULUJEME!


4. 2.  - výsledky z Brna (DUOCACIB)


 

26. 1. pozvánka na prestižní výstavu Grand Prix -  teriéři typu bull, Zielona Gora (PL), 17.-18.4. 2020

zielona gora 04 2020


19. 1. -  výsledky z Brna, aktualizace seznamu členů pro rok 2020


6. 1. 2020  Výcvik - AKCE 2020 (v případě, že nenajdete odkaz na akci, kontaktujte garanta sekce), v případě zájmu o pořádání akce podporované klubem, kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 15. 1. 2020. Prosíme členy o zasílání podkladů pro pracovní soutěže, nejzažší termín je 31.1.2020.


2019


22. 12. Výcvik - doplěni chybějící šampioni, report Lacerta Cup v Akce 2019, přidán plán akcí na rok 2020, aktualizace Aktivity a kontakty


15. 12. - TOP Staff 2019, výstavně nejúspěšnější chovatelská stanice 2019


8. 12. - Informace poradkyně chovu:  

Vážení chovatelé a majitelé SBT,
byl zřízen nový email pro korespondenci týkající se genealogie SBT - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tímto bych chtěla požádat členy klubu, aby veškeré žádosti o změny a doplňování informací do této databáze posílali na tento email. Bude tím výrazně urychlena komunikace.
Současně bych chtěla opět vyzvat majitele psů a fen, aby posílali fotky svých zvířat. Informace o uchovněných jedincích tím budou kompletní.
Děkuji, Helena Mudrová, poradkyně chovu


7. 12. -  Klubová výstava SBTC CZ, z.s., se bude konat v Poděbradech ve dnech 15. a 16. února 2020. Posuzovat budou rozhodčí ze země původu plemene (UK), pánové Shaun Stone a Mark Marshall.

PřihláškapropoziceApplication formpropositions

K přihlašování doporučujeme využít Dog Office (výstava pojede na starém Dogoffice 2019).  Uzávěrka přihlášek: 24. 1. 2020, prostřednictvím Doggoffice: 26.1.2020


2. .12. - výsledky z DUO CACIB Praha


4. 11. - zápis z volební členské schůze (27. 10.) a z první schůze nového výboru klubu (1. 11.)


1. 11. - výcvik - report ze šampionátu v canicrossu


22. 10. - nabídka štěňat


19. 10. - nabídka štěňat


14. 10. - výsledky z mezinárodky v Budějicích


9. 10. - ISM 2019, závěrečná zpráva


8. 10. - nabídka štěňatnabídka krycích psů


6. 10. - nabídka štěňat, pozvánka na volební členskou schůzi v neděli 27. října (pozvánka, program a kandidáti do voleb, doplňující info k programu)


30. 9. - ISM 2019


18. 9. - výsledky ze speciálky v Kolesech (14. září)úspěchy členů klubu


17. 9. - aktualizace klubových šampionů, junior šampionů a veterán šampionů


12. 9. - výsledky z národky v Olomouci /7. září)


11.9. - rozdělení kruhů, speciálka, 14. září:

třída od do celkem
psi třída štěňat 1 10 10
psi třída dorostu  11 22 12
psi třída mladých  23 65 43
psi mezitřída  66 85 20
psi třída otevřená  86 127 42
psi třída pracovní  128 133 6
psi třída vítězů 134 146 13
psi třída veteránů  147 150 4
psi třída čestná  151 153 3
feny třída štěňat 154 166 13
feny třída dorostu  167 179 13
feny třída mladých  180 230 51
feny mezitřída  231 272 42
feny třída otevřená  273 315 43
feny třída pracovní  316 319 4
feny třída vítězů  320 325 6
feny třída veteránů  326 334 9
feny třída čestná  335 340 6
       
Celkem 340 přihlášených jedinců.


5. 9. - výsledky z Boleslavi (24. 8.)


26. 8. - nabídka štěňat


17. 8. - nabídka štěňat


6. 8. - nabídka štěňat


3. 8. - nabídka štěňat


23. 7. - nabídka štěňat


22. 7. - výsledky z Boleslavi a z Klatov


11. 7. -  Informace k STAFFBULL SPECIÁL - FACEBOOK


5. 7. - Nabídka účasti na 2. ročník MR teriérů v Obedienci. Letos přijala posuzování francouzská rozhodčí Christelle Nominé a česká Kristýna Barošová. Propozice a přihláška jsou v odkaze ZDE.


27. 6. - Speciální výstava SBTC CZ se koná 14. září 2019 v Kolesech. Výstavu posoudí tři sudí ze země původu plemene, pánové Tony Brindley, Laurie Ford a Robert Jenkins. Přihláškapropozice. Přihlašování končí 21. srpna (poštou), on-line přes www.dogoffice.cz je uzávěrka 26. srpna. 2019.


26. 6. - výsledky z Brna


19. 6. - nabídka krycích psů


17. 6. - od pořadatelů přišla pozvánka na výstavu 10. Pfalz-Cup, 21. července 2019 v Německu, město Landstuhl


5. 6. - výsledky z klubovky v Náměšti


28. 5. - využití krycích psů v roce 2018seznam členů


26. 5. - nabídka krycích psů


21. 5. - výsledky z mezinárodky v Litoměřicích


18. 5. - vrhy v chovatelských stanicích v roce 2018, připomínáme hlasování o výběrové komisi pro ISM 2019 - podrobnosti v zápisu ze schůze výboru 16. dubna Hlasujte pro své kandidáty!


11. 5. - Sdělení poradkyně chovu:

Dobrý den všem chovatelům a majitelům chovných jedinců. Máme zde docela výraznou změnu týkající se propisování L2HGA a HC do rodokmenů štěňat. Bude to znamenat testování chovných zvířat. Stále bude samozřejmě platit pravidlo pro vystavení krycího listu, že alespoň jeden z páru musí být čistý na L2HGA a HC. Iformace o tom, zda je pes nebo fena CBP (Clear by parentage / čistý po rodičích), nebude uváděna do PP potomkům, takže nebude možné z PP tuto informaci za pár let vůbec získat. Proto doporučujeme, aby chovatelé a majitelé krycích psů již dnes nechali svá zvířata testovat. Testy si můžete nechat udělat ze vzorku DNA, který je již v Genomii uložen, když byl dělán DNA profil. Stačí do poznámky k objednávce uvést číslo vzorku. Testy jsou hotové během pár dnů.
Dotazy směřujte na e-mail nebo telefon poradkyně chovu.
Podrobněji viz Zápis ze zasedání Rady plemenných knih, týkající se propisování „čistý po předcích" u DNA testů (bod 2 Zápisu).


10. 5. - Rozpis tříd na klubovku v Náměšti: celkem přihlášeno 246 jedinců, z toho 108 psů a 138 fen

Třída mladých psi a feny, BOJ: Paul Martin /IRL/, 73 jedinců
Psi – 28
feny – 45

Psi, BOB, BOV: Katrina Marsh /AUS/, 80 jedinců
Třída štěňat – 4
Třída dorost – 6
Třída mezitřída – 26
Třída otevřená – 27
Třída pracovní – 5
Třída čestná – 3
Třída veteránů – 2
Třída vítězů – 7

Feny, BOS, Tony Gareffa /UK/, 93 jedinců
Třída štěňat – 11
Třída dorost – 9
Třída mezitřída – 28
Třída otevřená – 25
Třída pracovní – 9
Třída čestná – 4
Třída veteránů – 1
Třída vítězů – 6


8. 5. - OBE triky pro stafíky - report


7. 5. - nabídka štěňat


6. 5. - aktualizace klubových šampionů, junior šampionů a veterán šampionů


24. 4. - aktualizace výcviku - sekce lovecký pohár, klubový lovecký šampion SBTC CZ, tabulka pracovního poháru + tabulka loveckého poháru


24. 4. - zápis ze schůze výboru 16. dubna. Upozornění na konání volební  členské schůze: bude se konat dne 27. října 2019. Upozornění na hlasování o výběrové komisi pro ISM 2019 - podrobnosti v zápisu ze schůze. Hlasujte pro své kandidáty!


23. 4. - výsledky z mezinárodky v Praze


15. 4. - výsledky z mezinárodky v Budějicích


12. 4. -  výsledky z národky v Ostravěseznam členů


2. 4. - úspěchy členů klubu


27. 3. - Klubovka v Náměšti - rozdělení do kruhů

Psi a feny - třída mladých, BOJ - Paul Martin /IRL/

Feny - třída štěňat, dorost, mezitřída, otevřená, pracovní, vítězů, veteránů, čestná, BOS - Tony Gareffa /UK/

Psi - třída štěňat, dorost, mezitřída, otevřená, pracovní, vítězů, veteránů, čestná, BOB, BOV - Katrina Marsh /AUS/


13. 3. - úspěchy členů klubu


4. 3. - nabídka krycích psů


1. 3. - seznam členů


1. 3. - Klubová výstava v Náměšti, 1. června 2019, rozhodčí: Paul Martin (IRL), Katrina Marsh (AUS) a Brian Aubrey (UK), uzávěrky přihlášek: první 5. dubna, druhá 19. dubna, třetí 3. května 2019. Přihláškapropozice.


24. 2. - nabídka štěňat


20. 2. - výsledky z klubovky v Poděbradech


11. 2. - aktualizace sekce výcviku - Vyhlášení PRACOVNÍ a SPORTOVNÍ soutěže za rok 2018.


10. 2. - výsledky z DUOCACIB v Brně


7. 2. - aktualizace sekce výcviku - Klubové akce na rok 2019.


3. 2. - seznam členů


30. 1. - nabídka krycích psů, aktualizace klubových šampionů, junioršampionů a veteránšampionů


20. 1. - seznam členů


14. 1. - seznam členů


7.1. - seznam členů


1. 1. 2019 - seznam členů, veteriny - seznam posuzovatelů pohybového aparátu


2018


28. 12. - klubová výstava, 16. - 17. února 2019, Golf klub Poděbrady. Výstavu budou posuzovat dva rozhodčí, Američanka Dayna Lemke (DayDream Staffords) a Polák Łukasz Koźlarek (Berserker Staffords). PropozicePřihlašování ukončeno.


22. .12. - seznam členů, TOP Staff 2018, Výstavně nejúspěšnější chovatelská stanice 2018


18. 12. - seznam členů


11. 12. - nabídka štěňat, zápis ze schůze výboru, tabulka výstav pro výstavní sezonu 2019


23. 11. - nabídka štěňat


14. 11. - aktualizace sekce výcviku - report ze sportovní akce STAF BULL SHOW II. ZDE.


12. 11. -  aktualizace sekce výcviku - report ze závodu Lacerta CUP ZDE.


10. 11. - aktualizace sekce výcviku - report z  běžecké akce Hon na Václava ZDE a zároveň přihlašování na akci Hon na Mikuláše ZDE.


1. 11. - aktualizace sekce výcviku - report ze zkoušek ZOP, ZPU1 najdete ZDE.


29. 10. - aktualizace sekce výcviku ! Nezapomeňte se podívat na nové reporty z akcí ! Naposledy akce obedience ZDE 


16. 10. - nabídka štěňatvýsledky z mezinárodky v  Budějicích


13. 10. - informace o úspěchu na výstavě ISM 2018


7. 10. - seznam členů


1. 10. - informace o výstavě ISM 2018, Holandsko


29. 9. - nabídka štěňat


27. 9. - nabídka štěňat


18. 9. - výsledky ze speciálky v Kolesech


13. 9. - nabídka štěňat


8. 9. - obsazení kruhů, speciálka Kolesa, výsledky z národky v Olomouci


6. 9. - aktualizace sekce výcviku - přihlášení a propozice na Hon na Václava - 2. díl/3 canicross seriálu - najdete v klubových akcích 2018


4. 9. - nabídka štěňatnabídka krycích psů


2. 9. - seznam členůnabídka štěňatvýsledky z mezinárodky v Boleslavi


31. 8. - nabídka krycích psů, aktualizace klubových šampionů a junioršampionů


15. 8. - nabídka krycích psů


1. 8. - Prodloužená uzávěrka na FLORACANIS. Jsou zde zahraniční rozhodčí, tak se hlašte :)  Facebook zde a WEB zde


29. 7. - aktualizace sekce výcviku - Coursing závod SBTC CZ - Přihlašování ZDE a Informace ZDE


17. 7. - aktualizace sekce výcviku - aktuálně nový report ze STAF BULL SHOW I. 2018 ZDE


27. 6. - výsledky z Brna, chovatelské statistiky za rok 2017


26. 6.  - výsledky z Litoměřicnabídka štěňat


24. 6. - seznam členů


21. 6. - výsledky z klubovky v Náměšti


15. 6. - aktualizace sekce výcviku - report z akce Romana Ponížila "Strongbull Speedmaster I." naleznete ZDE


5. 6. - rozdělení do kruhů pro klubovku v Náměšti


2. 6. - ISM: komise pro výběr psů ustavena.


31. 5. - Volba členů komise pro výstavu ISM: V tuto chvíli (31. 5. 20:00) hlasovalo 53 členů klubu, kteří přidělili celkem 146 hlasů (ne každý jmenoval tři osoby), přičemž ve hře je 18 kandidátů na "komisaře", kteří zatím obdrželi od jednoho do třicítky hlasů. Hlasování končí dnes, pokud jste ještě nehlasovali, pošlete svůj hlas! Právě ten může rozhodnout!


29. 5. - nabídka štěňat


24. 5. - aktualizace klubových šampionů a junioršampionů


20. 5. - nabídka štěňatnabídka krycích psů


14. 5. - nabídka štěňat


13.5. - aktualizace sekce výcviku - spuštěno přihlašování na STRONGBULL SPEEDMASTER 1. Přihlašování je možné ZDE a info stránka na FACEBOOK je ZDE.


13. 5. - seznam členů


10. 5. - výsledky z mezinárodky v Praze (5.  května), nabídka štěňat


2.5. - aktualizace sekce výcviku - Blíží se uzávěrka LOVECKÉHO TÁBORA. Zde je odkaz na propozice na fb stránce. Můžete se také informovat i na tel.čísle 608 810 038 - Klára Bubeníková. Ráda Vám vše vysvětlím.


25.4. - nabídka krycích psů


24. 4. - výsledky z mezinárodky v Budějicích (21. dubna)


22. 4. - přidán zápis z členské schůze 8. dubna


16. 4. - výstava zástupců evropských SBT klubů ISM 2018 - přihlašujte své psy a navrhujte členy výběrové komise! Podrobnosti zde.


16. 4. - aktualizace sekce výcviku - přidán report a fotky z coursingové akce klubu SBTC CZ - více ZDE


13. 4. - výsledky z Ostravy (7. dubna)


9. 4. - nová smluvní klinika v Praze 7


3. 4. - aktualizace sekce výcviku - Zkoušky podle KJ ČR (ZOP, ZPU1, ZPU2) se budou konat u Kolína (Borky) 13. května - bližší info a přihlašování zde


2. 4. - úspěchy členů klubunabídka štěňat


24.3. - nabídka štěňat


22. 3. - seznam členů, úspěchy členů klubu


20. 3. - aktualizace sekce výcviku -  Hlaste se na klubovou akci v coursingu!  Uzávěrka přihlášek je 5. dubna.

chlumec 04 2018 coursing


18. 3. - program členské schůze, která se bude konat 8. dubna 2018 od 14 hodin, pozvánka se seminář o genetice SBT, který se bude konat 8. dubna od  9 hod.


5. 3. - nabídka štěňat


1. 3. - nabídka krycích psů


21. 2. - aktualizace sekce výcviku - Vyhlášení Pracovní a Sportovní soutěže roku 2017. Více info v sekci Výcviku, konkrétně  Pracovní pohár a Sportovní pohár .


21. 2. - výsledky z klubovky v Poděbradech, nabídka krycích psů

Dne 18. 2. na klubové výstavě v Poděbradech někdo odcizil, popřípadě manžel "ztratil" peněženku, kdo by měl k  této nepříjemné záležitosti nějaké informace, popřípadě peněženku našel, ať zavolá prosím na číslo 724 522 983. Peněženka byla pánská hnědá, bylo v ní cca 350 euro, občanský průkaz, řidičský průkaz a dvě platební karty. Vše bylo na: Ing. Jiří Chalupník. Děkuji, L. Chalupníková.


12. 2. - seznam členů


11. 2. - nabídka štěňat


7. 2. - info o výstavách v zahraničívýsledky z DUO CACIB v Brně


4. 2. - zveme členy i nečleny na neděli 8. dubna 2018 na specializovaný seminář o našem plemeni na téma Základy genetiky v praktickém chovu. Členskou základnu upozorňujeme, že po semináři, tj. 8. 4. 2018 od 14 hodin, proběhne členská schůze. Program schůze bude upřesněn. Očekáváme od členů podněty k zařazení do programu a k projednání na schůzi. Návrhy bodů k zařazení do programu zasedání členské schůze, o kterých má členská schůze hlasovat, zasílejte poštou na poštovní adresu klubu (SBTC CZ, M. Horákové 81, P.O. Box 82, 170 06 Praha 7) anebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tak, aby byly doručeny nejpozději do pátku 16. března,

seminar 8.4.2018


3. 2. -  Vážení členové, budeme rádi, pokud budete zasílat fotky uchovněných psů do elektronické genealogie na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Prosím, dbejte následujících pokynů. Jednu fotku hlavní (zobrazí se nahoře karty) a max. další čtyři fota. Měly by být ostré, kvalitní, ve formátu JPG, max. výška 400px s pojmenováním psa. Hlavní fotku označte např. adda_z_kovarny_hlavni.jpg. Pokud zašlete fotek více, prosíme, aby byl na jedné pes vyobrazen v postoji, na druhé studie hlavy a další tři dle vašeho výběru. Děkujeme! 


 Věnujte pozornost informaci poradkyně chovu pí Heleny Mudrové:

Od 1.1.2018 budou krycí listy chovatelům zasílány na emailovou adresu. Pokud bude někdo výslovně chtít poslat krycí list poštou, prosím, aby to bylo uvedeno na žádosti o krycí list. Tím se komunikace a oběh dokumentů velmi zrychlí, obzvláště v případech expresních krycích listů.

Dále žádám, aby si všichni řádně přečetli instrukce týkající se uchovnění zvířat. Stále mi chodí nekompletní zásilky. Jedná se hlavně o to, že majitelé neposílají kopie PP, DNA profilu a zdravotních testů. Uchovňovaných psů a fen velmi přibývá a neustálým kopírováním průkazů původu a dalších dokumentů se vyřizování velmi zdržuje. Je mi to velmi líto, ale pokud bude chybět větší počet kopií, obzvláště v případě, že  někdo pošle dokumenty ke dvěma a více zvířatům na uchovnění, pošlu tuto nekompletní zásilku chovateli zpět na doplnění.

Děkuji za pochopení, Helena Mudrová, poradkyně chovu

 

Sponzoři 

 

  

28000846 10213969839074481 1238992877 n

 

 

canisbullreklama

zooveta sponzor

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440