This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

Glimmer Man DD

Glimmer Man Domidar Dogs dosáhl ve výstavní sezóně 2017 v České republice i v zahraničí velkého úspěchu. Za celou historii plemene je to poprvé, kdy představitel SBT získal v soutěži ČMKU – TOP DOG 2017 titul TOP TERIÉR 2017 a celkově se umístil jako druhý výstavně nejúspěšnější pes v České republice v roce 2017 (ze všech plemen psů). Ocenění si majitelé psa (Jana a Roman Zálišovi) převzali na slavnostním vyhlášení v TOP hotelu Praha 20. ledna 2018.
Na nejprestižnější světové výstavě psů, Cruft´s, která se každoročně koná v Birminghamu ve Velké Británii, se Glimmer Man umístil v roce 2017 na druhém místě ve třídě Graduate, přímo v zemi původu plemene a v jedné z největších konkurencí na světě. Rovněž ve Velké Británii, na Championship Show v Southern Counties SCSBTS, získal tzv. Stud Book Number, což je významné ocenění kvalit psa a doživotní kvalifikace na prestižní výstavu Cruft´s. Znovu ve Velké Británii, na Southern Counties Championship Show, zvítězil ve třídě Post Graduate u rozhodčí Dr. Sarah Louise Hemstock (UK – Jolihem). Dalším mimořádným úspěchem v roce 2017 bylo vítězství na Klubové výstavě v Polsku – Alec Waters Memorial v Czosnów, kde od rozhodčích, chovatelů a specialistů na plemeno z Velké Británie – Marka Daviese (Sebsonic) a Dave Leeho (Sockdown) získal titul Best of Breed a nakonec v porovnání se všemi teriéry typu bull také titul nejvyšší, Best in Show. Dalším významným úspěchem v roce 2017 bylo vítězství a zisk ocenění BOB na Klubové výstavě klubu SKCHTaF v Košicích na Slovensku. Jako rozhodčí zde byla vážená chovatelka a specialistka na plemeno ze Slovinska, paní Cvetka Bogovcic. Dalšími oceněními, které Glimmer Man Domidar Dogs v roce 2017 získal, byla například CASSOVIA Winner, Nitra Winner, 2 x Prague Winner, Best of Day, Multi National Winner a opakovaně se rovněž umístil v závěrečných soutěžích III. skupiny FCI. Třešničkou na pomyslném dortu bylo jeho vítězství v soutěži klubu SBTC CZ, z.s., a zisk titulu TOP STAFF 2017.


kryspin hajkova CAC swiebodzice 2017

National Dog Show Świebodzice (PL), 02. - 03.12. 2017, rozhodčí Grzegorz Weron (PL), Vanilla Doll Ambassador Sun (chov. Oluše Lukášová, maj. Renée Kryšpín Hájková), třída otevřená - V1, CAC, Best Bitch, BOB, BIG I, BIS IV.


zavod sucharda

VS IPO FH Kutná Hora 2017, Bred ze Zalabské samoty, 3.místo (91,95) CACT. Majitel Aleš Sucharda.

 

Sponzoři 

DSC 1106b

Pelky logo

Další sponzoři klubu SBTC CZ

Banner staffbullcanisbullreklama

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440