This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

Započítávají se výsledky výstav v České republice, mezinárodní národní, klubová, speciální. Bodování je stejné jako při bodování o titul Kl.šampion.

Zpracoval : Radek Schiller-výstavní referent, přepsala: Hana Vojáčková

Nejlepší  pes SBTC CZ 2004

   Jméno Majitel Počet bodů
1. CH. RANDAL HANVOJ Sylva Kadlecová 85 b.
2. CH.Sean Hanvoj Jiří Pešina 60 b.
3. Filip ze Smiřické zahrady Jiří Vávra 56 b.
4. Egessi Terceto Miluše Hellingerová 48 b.
5. Arny Červené Eso Roman Mestl 45 b.
6. John Wayne z Lodice Martina Stavinohová 44 b.
7. Albert Eilatan Ivana Zuranová 37 b.
8. Herodes za Smiřické zahrady Jana Duchková 28 b.
9. Charon z Hambalek Bušín Jan Špindler 24 b.
10. ICH.Don Gio Happy Duet Simona Střížová Francouzová 22 b.
11. Jehtro Tull Daffodil Yellow Alexandra Lónová 20 b.
12. CH.Bapollo Bohemia Tau-Ros Miloslava Průšová 18 b.
  ICH.Century Bond Daffodil Yellow Ing. Ivan Vacek 18 b.
14. Diabolo de Terceto Filip Klepsa 13 b.
  Genny z Hambalek MVDr. Josef Klimeš 13 b.
  Sindibad Hanvoj MUDr. Silvie Dědková 13 b.
17. Akim Elsun Ing. Zdeněk Spies 12 b.
  Don Casper Terceto Filip Klepsa 12 b.
  Fire Ball Daffodil Yellow Ilona Jurová 12 b.
20. ICH.Denim Blue Daffodil Yellow Jiří Pavelka 9 b.
21. CH.Assiniboine z Lodice František Pitaš 8 b.
  Bodie Dutch Bone-Ju Stanislav Drobek 8 b.
  CH.Bushi ze Smiřické zahrady Jiří Vávra 8 b.
  ICH.Falco R.A.C.-Popelka František Pitaš 8 b.
25. A-Matius Denajwen Klára Jedličková 7 b.
  Donovan Terceto Jan Mička 7 b.
  ICH.Gomez Port Erin Simona Střížová Francouzová. 7 b.
  Gordon Fransimo Bohemio JUDr.Ilko Chemišinec 7 b.
29. CH.Adam ze Smiřické zahrady Luboš Maroušek 6 b.
30. Bart Star Waret Vlastimil Hodinář 5 b.
  Harper z Lodice Mgr.Olga Kollerová 5 b.
32. Áda od Lhoteckého Potoka Miluše Švamberková 4 b.
  Bray z Roztyl Mgr.Jiří Vinklárek 4 b.
  Cevin Terceto Pavel Vítek 4 b.
  Etien Fransimo Bohemia Kamil Hála 4 b.
36. Áron Plzeňské Zátiší Inga Jindrová 3 b.
  Atrei Eilatan Irena Tichá 3 b.
  B-Nikita Denajwen Karel Kalina 3 b.
  Colin Fransimo Bohemia Daniel Žďárský 3 b.
  Dan od Čichtického rybníka Ladislav Vaníček 3 b.
  Dux R.A.C.-Popelka Jiří Vávra 3 b.
  Hero of Darknes Daffodil Yellow Bohumil Hlavatý 3 b.
43. Absolut Free Imposant Bohemia Jana Kratochvílová 2 b.
  Alby Bone-Ju Ilona Jurová 2 b.
  Alf Malý motýl Eva Socharová 2 b.
  Alimight Sun Unique Bisou J.Kellner 2 b.
  Artue Tyko Veronika Vokatá 2 b.
  Bazzy Fox Bone-Ju Ilona Jurová 2 b.
  Dossily Boy Happy Duet Zdeněk Vrba 2 b.
  Ch.Falcon Masters Tans Vladimír Kurfürst 2 b.
  Gibb Fransimo Bohemia Patricia Mešíková 2 b.
  Jesse Janes z Lodice manž.Máchovi 2 b.
  Keven Snug Petr Martoni 2 b.
  Xenon Jary's Farm Mgr. Zdeněk Haloun 2 b.

 

 

Nejlepší  fena SBTC CZ 2004

   Jméno Majitel Počet bodů
1. CH.HIGH EMOTION DAFFODIL YELLOW Radek+Marie Schillerovi 94 b.
2. Gréta ze Smiřické zahrady Jiří Vávra 54 b.
3. Aggi Zdenbeky Czech Luboš Maroušek 45 b.
4. Athina Elsun Pavel Krunka 38 b.
5. Arleta Bone-Ju Vladimír Menoušek 25 b.
6. CH.Jorika z Roztyl Ing.Zdeněk Spies 23 b.
7. Amálka Eilatan Sylva Kadlecová 19 b.
  Uganda Jary's Farm Josef Čížkovský 19 b.
9. Aggi Lady Gemma Pavel Kancnýř 17 b.
  Bria Bulitrot Jana Duchková 17 b.
11. Happy Smile Fransimo Bohemia D+M Bott, S. Střížová Francouzová 16 b.
12. Explossion Terceto Alice+Marcel Lambertovi 11 b.
  Holly Bohemia Hapet Ivana Koubová 11 b.
14. Leila Princes Daffodil Yellow Alexandra Lónová 10 b.
  Olly Clan Athena Hero Martina Stavinohová 10 b.
16. Gwendy Fransimo Bohemia Simona Střížová Francouzová 9 b.
  Isabel z Lodice MVDr.Blanka Tešnarová 9 b.
18. Becky Andaika Jan Baran 8 b.
  Bekky Zbenvak Zdeňka Benešová 8 b.
  Desirée Terceto Roman Mestl 8 b.
  Olly Clan Alexandra Helena Semeráková 8 b.
22. Agatta Red Igor Milena Matulová 7 b.
  Angelika z Kraje vína MVDr.Josef Klimeš 7 b.
  ICH.Aschley Fransimo Bohemia Simona Střížová Francouzováa 7 b.
  ICH.Canny Girl Happy Duet Kateřina Vanišová 7 b.
  Dangle-Dolly Happy Duet Ing.Daniel Trubka 7 b.
  Kelly Snug Marie Kotmelová 7 b.
  Xena Jary's Farm Václava Zwiefelhoferová 7 b.
29. Amber Leen Imposant Bohemia Ivan Štěpář 6 b.
  Aya Elsun Zuzana Hradečná 6 b.
31. Anika Elsun PhDr. Jitka Zamrzlová 5 b.
  April Abigail Hanvoj Vladislav Mazák 5 b.
  Berry Andaika Kateřina Komárková 5 b.
  CH.Dea Dia z Hambalek MVDr.Josef Klimeš 5 b.
  Kiss and Touch Daffodil Yellow Alexandra Lónová 5 b.
36. Alli Blue Imposant Bohemia Kateřina Vanišová 4 b.
  Amazing Grace Suscanis Vladimír+Iva Kinclovi 4 b.
  Dandee Chicco Frogxtr J.Sirotek 4 b.
  Fantastik of Fransimo Bohemia Petr Kytka 4 b.
  Tara Hanvoj  Věra Veverková 4 b.
  Unika Hanvoj Petr Skulina 4 b.
42. Bee Bee Zdenbeky Czech Miloslava Průšová 3 b.
  Brigitte Jason Roswitha Liese 3 b.
  Europa Satip František Pitaš 3 b.
  Lady Voo Doo Daffodil Yellow Simona Střížová Francouzovázova 3 b.
46. Anne Marie Felicity Cheer Luboš Maroušek 2 b.
  Apocalyptica Suscanis Tomáš Hradečný 2 b.
  Asconny Leone West Palami Eva Mredová 2 b.
  ICH.Catty Fransimo Bohemia Kateřina Vanišová 2 b.
  ICH.Daisy Dee Daffodil Yellow Alexandra Lónová 2 b.
  Dolly Bustr of Canterbury S.Müllerová + L. Hofmann 2 b.
  Gi-Gi Lou Fransimo Bohemia Světlana Adamíková 2 b.
  Great One Fransimo Bohemia Helena Semeráková 2 b.
  ICH.Hebé z Hambalek Bušín Simona Střížová Francouzová 2 b.
  Jennifer z Lodice Eliška Urbanová 2 b.
  Waiky Hanvoj Jana Petrová 2 b.

Sponzoři 

28000846 10213969839074481 1238992877 n

canisbullreklama
banner234x60

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440