This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

Psi

pořadí jméno maj. body
1 CH. Egessi Terceto Miluše Hellingerová 71 b.
2 John Wayne z Lodice Martina Stavinohová 62 b.
3 Bodie Eilatan Anna Urie 50 b.
4 Anthony Felicity Cheer Zdeňka Stejskalová 48 b.
5 CH. Sean Hanvoj Jiří Pešina 46 b.
6 Jakob ze Smiřické zahrady              Oluše Lukášová 37 b.
  Mister Malaser Mariatos Radek Tolkner 37 b.
8 Corado Renny L.Adamcová 35 b.
  Darkestock Fransimo Lad´ S. Střížová Francouzová 35 b.
10 CH. Bapollo Bohemia Tau-Ros Miloslava Průšová 28 b.
  Fireball Daffodil Yellow Ilona Jurová 28 b.
12 Áda od Lhoteckého Potoka Miluše Švamberková 26 b.
13 CH. Randal Hanvoj Sylva Kadlecová 25 b.
14 Dosilly Boy Happy Duet Zdeněk Vrbas 23 b.
  Willi Hanvoj MUDr. Andrej Filippov 23 b.
16 CH. Filip ze Smiřické zahrady Jiří Vávra 17 b.
17 B-Nikita Denajwen Karel Kalina 16 b.
  ICH. Denim Blue Daffodil Yellow Jiří Pavelka 16 b.
  ICH. Don Gio Happy Duet S. Střížová Francouzová 16 b.
20 Charón z Hambalek Bušín Jan Špindler 15 b.
21 Albert Eilatan Ivana Zuranová 14 b.
22 Atillo Zdenbeky Czech Jan Novák 12 b.
  Kogel Mogel Pullera Barbara Faltysová                 12 b.
24 Herodes ze Smiřické zahrady Jana Duchková 11 b.
25 Cevin Terceto Pavel Vítek  9 b.
26 Bodie Dutch Bone-ju Stanislav Drobek 8 b.
  Idd-Kidd Fransimo Bohemia Petr Štol 8 b.
  New Sunrise Daffodil Yellow Tereza Schottnerová 8 b.
29 Art z Vítkovic Božena Jančáková 7 b.
  El Camino Mat-Staff Komisarz       Tomáš Kolínský 7 b.
  Guffy ze Smiřické zahrady              Vladimíra Ludková 7 b.
  CH.Yatu Of Canterbury Leopold Hofmann 7 b.
33 Bazzy Fox Bone-ju Ilona Jurová 6 b.
34 Bart Star Waret Vlastimil Hodinář 5 b.
  CH. Falcon Masters Tans                 Vladimír Kurfürst  5 b.
  CH. Jethro Tull Daffodil Yellow      Alexandra Lónová  5 b.
36 CH. Arny Červené Eso                     Roman Mestl 4 b.
  Black Klenot Bu-Am-Sti                 Taťána Sládečková                4 b.
  Donovan Terceto                             Jan Mička 4 b.
40 CH. Adam ze Smiřické zahrady       Luboš Maroušek 3 b.
  ICH. Falco R.A.C.Popelka               František Pitaš 3 b.
42 CH. Amantt Fransimo Bohemia Helena Semeráková 2 b.
  Amerigo Staff Komas                 Radka Pokorná             2 b.
  Akim Elsun                                 Ing Zdeněk Spies          2 b.
  Apollón Minies Patrik Wagner  2 b.
  Arf Bulitrot                                  Klaus Lies                     2 b.
  Arey Macy Gray                         František Klicpera        2 b.
  Bishop Suscanis                          L. Vincentová                2 b.
  Cortéz Santana  Bone-ju             M. Pavka                       2 b.
  Crazy Vor You Berseker             Jaroslav Vondráček       2 b.
  Cheyenne ze Smiřické zahrady   Josef Holík                    2 b.
  Noble Roi Daffodil Yellow         L. Lavrová                     2 b.

 

Feny

pořadí jméno maj. body
1 CH. High Emotion Daffodil Yellow Radek Schiller 124 b.
2 Miss Místy Mudd Mariatos Kateřina Zouplnová 54 b.
3 CH.Holly Bohemia Hapet Ivana Koubová 51 b.
4 Anne Marie Felicity Cheer Luboš Maroušek 39 b.
5 Jeffy Miss Fransimo Bohemia S. Střížová Francouzová 32 b.
6 Extravaganza Mat-Staff Komisarz Helena Semeráková 30 b.
7 CH. Aggi Zdenbeky Czech Luboš Maroušek 29 b.
8 Angelika z Kraje vína MVDr. Josef Klimeš 26 b.
9 Athina Elsun Pavel Krunka 25 b.
10 Fantastik Fransimo Bohemia manž. Kytkovi 21 b.
  CH. Gréta ze Smiřickézahrady Jiří Vávra 21 b.
12 Althia Staff Komas V. Zweifelhoferová 20 b.
13 Gwendy Fransimo Bohemia S. Střížová Francouzová 18 b.
14 Lady Voodoo Daffodil Yellow S. Střížová Francouzová 17 b.
15 Miss Moonschine Mariatos Ivana Zuranová 13 b.
16 Kallidiké Z Hambalek Bušín MVDr.Josef Klimeš 12 b.
17 Celin Renny Věra Kobercová 11 b.
18 Beti z Grodu Sanguszkóv Taťána Sládečková 10 b.
  Illis Fransimo Bohemia Kateřina Urnerová 10 b.
  Olly Clan Alexandra Helena Semeráková          10 b.
21 Aba Platos D. Y. Unique Bisou S. Střížová Francouzová 9 b.
  Amálka Eilatan Sylva Kadlecová 9 b.
  Europa Satip Jan Špindler 9 b.
24 Baffy Suscanis Tereza Roudnická 8 b.
  Dangle Dolly Happy Duet Ing. Daniel Trubka 8 b.
  Kiss And Touch Daffodil Yellow Alexandra Lónová 8 b.
  Staffjoy´s Finn Flower Ladislava Bláhová 8 b.
28 Arleta Bone-ju Vladimír Menoušek 7 b.
  Xanadu Hanvoj Alena Kosjančuková 7 b.
30 Ascony Leone West Palami Hana Marešová 6 b.
31 ICH. Canny Girl Happy Duet manž. Vanišovi 5 b.
  Gwendolína ze Smiřické zahrady Zuzana Macháčková         5 b.
  CH. Happy Smile Fransimo Bohemia S. Střížová + Bottovi 5 b.
  CH. Jorika z Roztyl Ing. Zdeněk Spies 5 b.
  Olly Clan Athena Hero Martina Stavinohová        5 b.
36 Accy Ann Black Dagon Roman Mestl 3 b.
  Anika Elsun Zamrzlová Jitka 3 b.
  Angelina Wizard Bull Kristýna Másilková 3 b.
  Anukte Minies Martina Stavinohová 3 b.
  Bee-Bee Zdenbeky Czech Miloslava Průšová 3 b.
  Dandee Chicco Froxtr Jaroslav Sirotek 3 b.
  Leila Princess Daffodil Yellow Alexandra Lónová 3 b.
  Moulin Rouge Daffodil Yellow Alexandra Lónová 3 b.
44 Abigail z Chodovské tvrze Marian Drahný 2 b.
  Aneta z Návrší M. Sedláček 2 b.
  Aster Staff Komas J. Špánik 2 b.
  Blackberry Minies Martina Stavinohová     2 b.
  Bonita Čičiko Kateřina Toupalová       2 b.
  Brendy Black Felicity Cheer Alice Lambertová          2 b.
  Capriola Fransimo Bohemia Zdeněk Konečný 2 b.
  ICH. Catty Fransimo Bohemia manž. Vanišovi              2 b.
  Gi-Gi Lou Fransimo Bohemia Adamíkovi 2 b.
  Jessika z Lodice J. Doležal 2 b.
  Rina Hanvoj Peter Bajo 2 b.
  Sheila Hanvoj Alena Drncová 2 b.

Sponzoři 

28000846 10213969839074481 1238992877 n

canisbullreklama
banner234x60

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440