This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

V tabulce jsou uvedeni pouze psi, kteří byli v majetku členů klubu.

Počítání bodů probíhá podle tabulky pro výpočet bodů k získání titulu klubového šampiona. Zahrnují se body získané na výstavách v ČR.

Psi

 top staf 2010 psi

pořadí body jméno psa majitel
1. 134 Glock Stawka Wiekza niz Zycie Záliš Roman
2. 111 Barabbas z Aggami Zwiefelhoferová Václava
3. 97 Heart in Heart Impossant Bohemia Vanišová Kateřina
4. 74 Final Fantasy Berserker  Kapoun Karel
5. 49 Karamelo Wizard Bull Němcová Eva
6. 46 Dream Tymy Fransimo Bohemia Němečková Aneta
7. 44 Courtesy Title Memphis Veselý Jiří
8. 43 Asterix Gall Dark Element Kozická Renata
    Bruno z Amidey Fiala Zdeněk
9. 42 Angel´s Dragon Jodiscan Šrámková Jana, MUDr.
10. 40 Sharoc Star Gladiator Lahodovi Simona + Petr
11. 31 Russo´s Ruffland Fransimo Bohemia Krunka Pavel
12. 27 Atillo Zdenbeky Czech Novák Jan
    Gymmo Fransimo Bohemia Holubová Vendula
13. 26 Colin Kerkin Bohemia Říha Martin
14. 23 Zakstaff Mister Ripley Vokina K, RUS
15. 22 Eduard Van Slade Czech Sládečková Taťána
16. 20 Armien Duck Ambassador Sun Hlaváčková Hana
    Bond Kerkin Bohemia Innemanovi Hana + Robert
17. 18 Butch Karinina zahrádka Vacek Petr
18. 15 Villy Victor Fransimo Bohemia Šimonek David
19. 14 Albert Eilatan Zuranová Ivana
    Quest For Fame Fransimo Bohemia Liška Petr
20. 13 Tallysman Fransimo Bohemia Blíženec Michal
21. 12 Leg Puller Impossant Bohemia Hoffmannová Miroslava
22. 11 Alex Lord Smile Diamond Habart Josef
    Big Boss Legoscha Špačková Soňa
    Dazmarnic Check Mate Klimeš Josef, MVDr.
    Hades Staff Komas Galuška František
    Tallyman Fransimo Bohemia Lahodovi Simona + Petr
23. 10 Anatol Benjamin Great Staffield Kubička Michal
    Asscan Arate-Alesaf Balabán T. + Brůžková I.
    Cromwell Eilatan Štursa Ivo, MVDr.
    Ninevah Blue Bomber Lahodovi Simona + Petr
24. 9 Allbermabull Blue Seraph Sochová Ivana
    Arthur the King Legoscha Tancibudková Pavlína
    Ghostbuster Macy Gray Šimon Petr
25. 8 Hermes Eilatan Pauderová Tereza
    Udo ze Smiřické zahrady Hnátková Lucie
26. 7 Bernard od Křemešníka Tůma Petr
    Domperignon Kerkin Bohemia Popelka Miroslav
    Leon Wizard Bull Ehrenbergerová Renata
    Morfeus Wizard Brabanter Procházková Irena
27. 6 Clark Andaika Samková Iva
    Hugo Felicity Cheer Kremer Pavel
28. 5 Diablo Red Igor Chloupek Aleš
    Keep Smiling Wizard Bull Khajlová Irma
    Oliver Twist Impossant Bohemia Vavruškovi Lucie + Eduard
    Staffgold Marks Daffodil Yellow Mudrová Helena
29. 4 After All Jodiscan Posejpalová Drahuše
    Alger z Říční Tišiny Brynda Jan
    Basco Snow Bee-Master Včeláková Tamara
    Billy Kid od Lhoteckého potoka Novák Roman
    Budrick Unique Bisou  Schnirchová Dana
    Bugsy Gemma Melmer Jan
    Capone Pastaff Legion Nagyová Antonia, SK
    Diesel Wizard Bull Mudrová Helena
    Emporior Garlin Oujezdská Petra
    Free Falcon Minies Svobodová Diana
    Frenkie Gie Iuvo Hercýnia Matoušková Ivana
    Garfield Staff Komas Prokopová Kateřina, Ing.
    Revolution Fransimo Bohemia Zápotočný Jan
    Siderius z Hambalek Bušín Lébr Tomáš
30. 3 Benny z Návrší  Holubová Vendula
    Flash Wizard Bull Vanžura František
    Irwin Felicity Cheer Najman Jan
    Jacob ze Smiřické zahrady Lukášová Oluše
    Morfeus Wizard Bull Jirsáková Helena
    Randal Hanvoj Kadlecová Sylva
    Sean Hanvoj Pešina Jiří
    Umberto ze Smiřcké zahrady Marešová Hana
31. 2 Aaron Smaragd Smile Štětková Jitka
    Advocate Fransimo Bohemia Šramko Andrej
    Alf Beautiful Smile Valíčková Vladimíra
    Apollo Doggy Dream Žák Michal
    Apollo of Gold Midland Vlnatý Stanislav
    Arthur "Lucky" from Funny Frog Šustrová Marcela
    Atos z Černického dvora Havlík Aleš
    Calderon Ambassador Sun Harantová Jana
    Carl von Bon Nijada Nývltová Petra
    Caspar Andaika Komárková Kateřina
    Dexter Spotty Arate-Alesaf Nedorostová Marie
    El Diablo Staffworld Grzywač Bronislav
    Eternal Dreamer Impossant Bohemia Krupa Marek
    Iont z Návrší Hromek František + Marta
    Image Maker Slade Czech Chmelová Magda
    John Bull Impossant Bohemia Fiala Jaroslav
    Joungle Sound Wizard Bull Hilvert Robert, SK
    Kraken Brabanter Škultéty Marian, SK
    Megabyte Wizard Bull Svoboda Michal

 

Feny

top staf 2010 feny

pořadí body jméno psa majitel
1. 101 Booga Boo Great Staffield Novák Jan
2. 73 Chilli Pepper Wizard Bull Slaba Rudolf
3. 54 Athena the Goddes Legoscha Stejskalová Zdeňka
4. 53 Bloody Mary Moravia Lord Videcká Petra
5. 37 Amelia Anne Smile Diamond Myslivcová Eva
    Annya Princess Ambassador Sun Lukášová Oluše
6. 35 Silver Mercury Rising Zuranová Ivana
7. 32 Ellen Arate-Alesaf Kozelka Tomáš
8. 30 Josefine Blues Wizard Bull Mudrová Helena
9. 28 Frisbee Sarah Minies Innemanovi Hana + Robert
    Rumina z Hambalek Bušín Otmar Oldřich
    Wolf Lady Fransimo Bohemia Videcká Petra
10. 26 Alessia Queen Ambassador Sun Lukášová O. + Švehlová K.
    Courtesy Title Bee Bee Včeláková Tamara
11. 24 Aimee Adrila Harantová Jana
12. 23 Erysen Suscanis Šimonek David
13. 21 Abigalle Pastaff Legion Pavelkovi Jiří + Kateřina
    Angela Fabio Bohemia Blažek Lukáš
14. 19 Update Sway Fransimo Bohemia Kuncová Aneta
15. 18 Charismatic Christin Minies Stavinohová Martina
16. 17 Emma Bee-Master Peer Pavel
    Robigalla z Hambalek Bušín Jemelková Edita
17. 15 Asuntha the Queen Legoscha Schreiber Josef
    Ume z Hambalek Bušín Klimeš Josef, MVDr.
18. 13 Heiter Krieger Easy Going Lavrová Lena
19. 11 Amazing Girl Legoscha Šporová Renata
    Amber Valentine Sa-Ver Starlight Salajková Věra, MUDr.
    Jamaica Reggae Wizard Bull Mrňáková Ivana
    Lovely Lily Impossant Bohemia Vanišovi Kateřina + Vladimír
    Qatma Fransimo Bohemia Fučík Martin, Ing.
20. 10 Dominica Staffworld Čihák Josef
    Sharoc Pied Pipi Lahodovi Simona + Petr
21. 9 Ambra Adrila Koubová Alena
    Felicity Cheer Wendy Blue Maroušek Luboš
    Karwilage Reality Check Klimeš Josef, MVDr.
    Katusha Felicity Cheer Švamberková Miluše
22. 7 Affinity Nurox Anastaševič Ivana
    Fargesia Staff Komas Zwiefelhoferová Václava
    Ginger Princess Minies Beránková Barbora
    Queer Lady Impossant Bohemia Gurniok Jiří
23. 6 Agatha Christie Moravia Lord Krupa Marek
    G.I. Jane Macy Gray Hupka Milan
    Utica z Hambalek Bušín Stejskalová Zdeňka
24. 5 Bára z Jesenických luk Pešina Jiří
    Beatrice Princess Moravia Lord Miřácká Monika
    Blackberry Minies Šimonek David
    Cassiopea Pastaff Legion Kujawa Roman
    Face to Face Slade Czech Březina Pavel
    Famous Fiona Eilatan Gimplová Jana
    Fata Morgana Macy Gray Šimonek David
    Gertie Victory Macy Gray Goldmanová Barbora
    Miss Moonshine Mariatos Zuranová Ivana
    Roxy Jary´s Farm Vykysal Petr
    Zakstaff Liliane Vokina K., RUS
25. 4 Aisha od Unhošťské studánky Karbanová Milada
    Aithra Princess Moravia Lord Zoula Josef, Ing.
    Anouschke II Daffodil Yellow Skuplík Milan
    Bessie Honey Heart Honusová Zdenka
    Bohemia Fransis Moravia Lord Lahodovi Simona + Petr
    Claudia Bee-Master Koucká Michaela
    Donna Mayle Macy Gray Mrňáková Ivana
    Deean Ambassador Sun Lukášová Oluše
26. 3 Amálka Eilatan Kadlecová Sylva
    Beáta z Amidey Vašáková Marcela
    Coco Channel Wizard Bull Šporová Renata
    Darwen Magic Dash Brtník Pavel
    Daiquiry Wizard Bull Němcová Eva
    Daisy Walk Heart Pešina Jiří
    Knockon Charmed at Crossguns Vokina K., RUS
27. 2 Airin Arate-Alesaf Balabán T. + Brůžková I.
    Aisha z Říční Tišiny Furová Veronika
    Ambra z Amidey Kapoun Karel
    Arisbé Magicblack Kosprd Tomáš
    Beci Kerkin Bohemia Kletečka Luboš
    Carmen Pastaff Legion Dohnalová Lenka
    Desert Rose Fox Staff Zelený Martin
    Desteeny Ambassador Sun Marek Pavel
    Elsa Yasmín Abeceda Tibenská Jana
    Eschli Iuvo Hercýnia Bencze Ladislav
    Exclusive Image Ambassador Sun Lukášová O. + Švehlová K.
    Formica Suscanis Kořínková Vlasta
    Gaba Grejs Malý Motýl Vykysal Petr
    Gloria z Návrší Menoušek Vladimír
    Guissepina Felicity Cheer Farková Barbora
    Hebi Felicity Cheer Šichová Jitka
    Cherry Rose Minies Nebeská Táňa
    Ithaka Staff Komas Zwiefelhoferová Václava
    Lilly Wizard Bull Bendová Renata
    Our Belle Impossant Bohemia Vyškovská Eva
    Valencia Fransimo Bohemia Petrov Tomáš

Výsledky průběžně počítala Vendula Zwiefelhoferová, ch. s. Staff Komas. Děkujeme!

Sponzoři 

28000846 10213969839074481 1238992877 n

canisbullreklama
banner234x60

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440