This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

V tabulce jsou uvedeni pouze psi, kteří byli v majetku členů klubu.
Počítání bodů probíhá podle tabulky pro výpočet bodů k získání titulu klubového šampiona. Zahrnují se body získané na výstavách v ČR.

Psi

glock top2011

 

1. 224 Glock Stawka Wiekza niz Zycie Záliš Roman
2. 89 Ilumine Soul of Eilatan Bouška Vilém
3. 75 Dazmarnic Check Mate MVDr. Klimeš Josef
4. 71 Final Fantasy Berserker Kapoun Karel
5. 52 Courtesy Title Memphisz Veselý Jiří
6. 50 Dream Tymy Fransimo Bohemia Matznerová Aneta
7. 45 El Paso Ambassador Sun Taškov Daniel
8. 40 Angel´s Dragon Jodiscan MUDr. Šrámková Jana
9. 34 Morfeus Wizard Bull Jirsáková Helena
10-11. 33 Element Arate-Alesaf Havlíček Martin (SK)
    Megabyte Wizard Bull Svoboda Michal
12. 30 Joy Black Boy Fransimo Bohemia Marek Jaroslav
13. 29 Francois von Melkev Kamp Stavinohová Martina
14-15. 26 Asterix Gall Dark Element Kozická Renata
    Harley R.A.C. Popelka Knížka Andrej (SK)
16. 24 Bruno z Amidey Fiala Zdeněk
17-18. 21 Braveheart Mount Aple Monika Fida, Ruzek René
    Richy Rich Impossant Bohemia Netušil Luboš
19-20. 20 Eduard Van Slade Czech Sládečková Táňa
    Hermes Eilatan Pauderová Tereza
21. 19 Karamelo Wizard Bull Němcová Eva
22-24. 16 Armien Duck Ambassador Sun Hlaváčková Hana
    Colin Kerkin Bohemia Říha Martin
    General Guardian Fransimo Bohemia Marková Iva
25. 14 Caspar Andaika Komárková Kateřina
26-27. 13 Atillo Zdenbeky Czech Novák Jan
    Barabbas z Aggami Zwiefelhoferová Václava
28-29. 10 Arthur the King Legoscha Tancibudková Pavlína
    Pollio z Hambalek Bušín Tomanová Alena
30-31. 9 Aragon Moravia Knight Benešová Adéla
    Imperial Crown Eilatan Zuranová Ivana
32-34. 8 Coudy Fabio Bohemia Pišlová Simona
    Fantasy Fapollo Bohemia Tau-Ros Průšová Miloslava
    Go-About Gamer Fransimo Bohemia Tibenská Jana
35. 7 Budrick Unique Bisou Schnirchová Dana
36-37. 6 Bond Kerkin Bohemia Innemanovi Robert a
    Sharoc Star Gladiator Lahodová Simona
38-42. 5 Albert Eilatan Zuranová Ivana
    Cowboy Nurox Tesař Marcel
    Enrico Elfi West Palami Kříž Alexander
    Gymmo Fransimo Bohemia Holubová Vendula
    Heart in Heart Impossant Bohemia Vanišová Kateřina
43-48. 4 Big Boss Legoscha Špačková Soňa
    Boston Daniel´s Thunder Hruška Marcel
    Denim Blue Daffodil Yellow Pavelkovi
    Goewin Arate-Alesaf Maršík Jan
    Image Maker Slade Czech Hřebačková M.
    Key To My Heart Eilatan Csillagiová Vanda
49-58. 3 Calimero Nurox Patočka Vlastimil
    Diesel Wizard Bull Mudrová Helena
    Flash Wizard Bull Vanžura František
    Ghostbuster Macy Gray Šimon Petr
    I-Pepper Minies Stavinohová Martina
    Paulstaff Joe´s Image at Trueoaks Stavinohová Martina
    Positive Profile Wizard Bull Mudrová Helena
    Oxstock Fransimo Bohemia Lahodová Simona
    Russo´s Ruffland Fransimo Bohemia Krunka Pavel
    Tallysman Fransimo Bohemia Blíženec Michal
59-65. 2 Adwin Amphisz Victory Dream Chloupek Aleš
    Atos z Černického dvora Havlík Aleš
    Bismarck Daniel´s Thunder Broučková Magda
    Black Jack Mount Aple Fida Monika, Ruzek René
    Buddy Arate-Alesaf Braun M.
    Nemo Cpt. Slade Czech Sikora Petr
    Slug-a-bed Pavarotti Mgr. Haloun Zdeněk

 

 

Feny

ellen top 2011

1. 123 Ellen Arate-Alesaf Kozelka Tomáš
2. 107 Dazmarnic Black Rose Záliš Roman, MVDr. Klimeš Josef
3. 73 Forsa Bohemia Tau-Ros Šimonek David, Bubeníková Klára
4-5. 65 Deean Ambassador Sun Lukášová Oluše
    Chilli Pepper Wizard Bull Slaba Rudolf
6. 57 Annya Princess Ambassador Sun Lukášová Oluše
7. 50 Vanta z Hambalek Bušín MVDr. Klimeš Josef
8. 41 Jacqueline Staff Komas Zwiefelhoferová Václava
9. 40 Katusha Felicity Cheer Švamberková Miluše
10. 37 Silver Mercury Rising Zuranová Ivana
11. 34 Frisbie Sarah Minies Innemanovi Robert a Hana
12. 32 Daphne Diamond Great Staffield Marhan Josef
13. 30 Erysen Suscanis Šimonek David, Bubeníková Klára
14. 28 Fata Morgana Macy Gray Šimonek David, Bubeníková Klára
15. 26 Lovely Lily Impossant Bohemia Vanišová Kateřina
16. 23 Fargesia Staff Komas Zwiefelhoferová Václava
17. 21 Highly Matilda Fransimo Bohemia Lahodová Simona
18-20. 20 Gaia Mesiah Bee-Master Češková Hedvika
    Josefina Blues Wizard Bull Mudrová Helena
    Rumina z Hambalek Bušín Otmar Oldřich
21. 17 Brigitte Bardot Smile Diamond Kozelka Tomáš
22. 16 Amálka od Lhoteckého potoka Novák Jan
23. 15 Amelia Anne Smile Diamond Myslivcová Eva
24. 14 G.I. Jane Macy Gray Hupka Milan
25-26. 13 Desteeny Ambassador Sun Marek Petr
    Face to Face Slade Czech Březina Pavel
27. 12 Queer Lady Impossant Bohemia Vanišová Kateřina
28-30. 11 Amazing Girl Legoscha Šporová Renata
    Exclusive Image Ambassador Sun Lukášová Oluše, Švehlová Kateřina
    Robigalla z Hambalek Bušín Jemelková Edita
31-34. 10. Amálka Eilatan Kadlecová Sylva
    Bloody Mary Moravia Lord Prokopová Petra
    Drumbuie Honey Great Staffield Ponížil Roman
    Update Sway Fransimo Bohemia Kuncová Aneta
35. 8 Jasminum Blue Minies Rozbullnik Stavinohová Martina
36-41. 7 Asuntha the Queen Legoscha Schreiber Josef
    Deja Vous Great Staffield Ševčíková
    Elle Pastaff Legion Pavelková Kateřina
    Famous Fiona Eilatan Gimplová Jana
    Hasta La Vista Fransimo Bohemia Mgr. Haloun Zdeněk, Voldřichovi
    Human Dogs Cindy Crawford Kapoun Karel
42-43. 6 Blackberry Minies Šimonek David, Bubeníková Klára
    Wanda ze Smiřické zahrady Hájková R., Lukášová Oluše
44-46. 5 Airin Relay Stavinohová Martina
    Althia Staff Komas Zwiefelhoferová Václava
    Holly Bohemia Hapet Mrňáková Ivana
47-52. 4 Amber Valentine Sa-Ver Starlight Salajková Věra
    Beáta z Amidey Vašáková Marcela
    Cassiopea Ambassador Sun Kolářová Michaela
    Gabriella Nijada Straková Jana
    Holly Nijada Skála Petr
    Kentoya Wizard Bull Mudrová Helena
53-62. 3 Athina Elsun Krunka Pavel
    Beatrice Princess Moravia Lord Miřácká Monika
    Bacardi Babbo Eso Bonatom Říha Martin
    Blair Witch Bee-Master Vrátilová Martina
    Felicity Cheer Wendy Blue Maroušek Luboš
    Jamaica Reggae Wizard Bull Mrňáková Ivana
    Karoline Felicity Cheer Maroušek Luboš
    Morgana Wizard Bull Kolář Pavel
    Pearl Magic Fransimo Bohemia Matznerová Aneta
    Pepita Wizard Bull Mrňáková Ivana
63-81 2 Agatha Christie Moravia Lord Krupa Marek
    Aringarosa Akatrien Kropáček Martin
    Ate Love Moravia Knight Csillagiová Vanda
    Axis Makropulos Stejskalová Zdeňka, Duzbaba Petr
    Barbara Snug Mazák Vladislav
    Cassiopea od Křemešníka Suchá Dana
    Claudia Bee-Master Koucká Michaela
    Dominica Staffworld Čihák J.
    Emma Bee - Master Peer Pavel
    Gaba Grejs Malý Motýl Vykysal Petr
    Heiter Krieger Easy Going Lavrová Lena
    Hellen Pastaff Legion Bůžková Marta
    Cherry Barb Blue Fransimo Bohemia Tibenská Jana
    Joop Joselin Minies Stavinohová Martina
    Qatma Fransimo Bohemia Fučík Martin, Fučíková Olga
    Quo Vadis Slade Czech Sládečková Taťána
    Sharoc Pied Pipi Lahodová Simona
    True Love Impossant Bohemia Vanišová Kateřina
    Valencia Fransimo Bohemia Petrov Tomáš

 

Výsledky průběžně počítala Václava Zwiefelhoferová, ch. s. Staff Komas. Děkujeme!

 

Sponzoři 

28000846 10213969839074481 1238992877 n

canisbullreklama
banner234x60

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440