This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

V tabulce jsou uvedeni pouze psi, kteří byli v majetku členů klubu.
Počítání bodů probíhá podle tabulky pro výpočet bodů k získání titulu klubového šampiona. Zahrnují se body získané na výstavách v ČR.

Psi

zonnyzhambalekbusinTOPstaff2013

pořadí body jméno majitel
1. 162 Zonny z Hambalek Bušín MVDr. Zbyněk Lonský
2. 83 Valglo Dream Maker MVDr. Josef Klimeš
3. 71 Final Fantasy Berserker Karel Kapoun
4. 61 Dream of Hunter Fransimo Bohemia Simona Lahodová
5. 49 Easy Rider Moravia Lord Prokopová Petra
6. 47 Sikaistaff Dark Lord Lavrová Elena
7. 46 Joseph Arate-Alesaf Maříková Veronika
8. 43 Lawstaff Alliance at Miracle Bulls Lavrová Elena
9. 34 Ilumine Soul of Eilatan Bouška Vilém
10. 30 Black Tymy Smile Diamond Langová Kamila
11. 29 Aron of Luma´il  Kratochvílová Dagmar
12. 27 Indigo Ambassador Sun Růžičková Veronika, Zich Dalibor
13. 26 Harley R.A.C. Popelka Knížka Andrej (SK)
14. 23 Bred ze Zálabské Samoty Sucharda Aleš
15. 22 Noris Blue Felicity Cheer Vyhnalová Marta
16.-17. 20 Billie Jean Little Black Miracle Půlpánová Marcela
  20 Dagger Legoscha Šporová Renata
18. 19 Hot Chocolate Moravia Lord Hrbková Marie
19. 18 Cymball Dark Element Vesecká Lucie
20.-21. 17 Higgins Walk Heart Bartková Monika
  17 Joy Black Boy Fransimo Bohemia Marek Jaroslav
22.-24. 15 Aaron King Rebel Empire Šimurda Pavel
  15 Enrico Magic Dasch Mančalová Kateřina
  15 I Am Mr.Clyde Ambassador Sun Zich René
25.-27. 14 Casanova Nalim Staff Šišma Martin
  14 Iron Man Ambassador Sun Erben Vladimír
  14 Chandlerr Bee-Master Včeláková Tamara
28.-30. 12 Boston Daniel´s Thunder Hruška Marcel
  12 Pepper Snug Nováková Adéla
  12 Richy Rich Impossant Bohemia Netušil Luboš
31.-33. 10 Ace of Spades Kostelorli Šabatová Ilona
  10 Braveheart Mount Aple Monika Fida, Ruzek René
  10 Quarto Felicity Cheer Pučálka Dušan
34.-35. 9 Angel´s Dragon Jodiscan MUDr. Šrámková Jana
  9 Christopher Blue Nijada Duchková Jana
36.-38. 8 Albertiny Blue Starshine Bohemia Marková Iva
  8 Element Arate-Alesaf Havlíček Martin (SK)
  8 Jacob ze Smiřické zahrady Lukášová Oluše
39.-41. 7 Da Gypsy Dream Staff Bohemia Innemanovi Robert a Hana
  7 Eduard Van Slade Czech Sládečková Táňa
  7 Ultra Black Stig Wizard Bull Mudrová Helena
42.-44. 6 Calderon Ambassador Sun Harantová Jana
  6 Dark Cailean Dark Element Kožich Josef
  6 Heart in Heart Impossant Bohemia Vanišová Kateřina
45.-47. 5 Albert Eilatan Zuranová Ivana
  5 Azzaro Staff de Collins Molosse Cihelnová Lenka
  5 Hermes Eilatan Pauderová Tereza
48.-50. 4 Azuwil z Českého dvora Marek Jaroslav
  4 General Guardian Fransimo Bohemia Marková Iva
  4 Zakky Black Shade Fransimo Bohemia Mikulášová Lenka
51.-56. 3 Barabbas z Aggami Zwiefelhoferová Václava
  3 Colin Kerkin Bohemia Říha Martin
  3 Dream Tymy Fransimo Bohemia Matznerová Aneta
  3 Gambling Charm Tabasco Kujawa Roman
  3 Obi-Wan Kenobi Daffodil Yellow Prokopová Petra
  3 Umpa-Lumpa Chesway Fransimo Bohemia Kuncová Aneta
57.-70. 2 Annty Aribess Silesia Calpašová Martina
  2 Armagedon de Orphanus Slavík Kamil
  2 Balrog Homars Czech Charvátová Petra
  2 Bartolomeus de Orphanus Mrázek Jiří
  2 Bomber Black Machine Březinová Eva
  2 Bucephalus de Orphanus Kohút Václav
  2 Drunken Druncan Fransimo Bohemia Jupová Monika
  2 Go About Gamer Fransimo Bohemia Tibenská Jana
  2 Gold Prince Fransimo Bohemia Ing. Fučík Martin
  2 Lasher Big Boy Fransimo Bohemia Bicanová Eva
  2 Legendary Lykan Minies Císařová Martina
  2 Morfeus Wizard Bull Jirsáková Helena
  2 Xanto z Hambalek Bušín Kredbová Radka
  2 X-Burbon Fransimo Bohemia Havlišová Ivana

Feny

Maya Stawka Wieksza Niz ZycieTOP staff2013

pořadí body jméno majitel
1. 212 Maya Stawka Wieksza Niz Zycie Záliš Roman 
2. 69 Brigitte Bardot Smile Diamond Kozelka Tomáš
3. 64 Lawstaff Approval at Ambassador Sun Lukášová Oluše
4. 58 Ellen Arate-Alesaf Kozelka Tomáš
5. 52 Bully For You Top Banana Prokopová Petra
6. 48 Smallpearl One Love Kozická Renata
7. 41 Adele Enrichetta Erya Haryon Nováková Adéla
8. 34 Coffee Baby Moravia Lord Prokopová Petra
9. 33 Night Miracle Eilatan Zuranová Ivana
10.-11. 31 Aschley II. Fransimo Bohemia Lahodovi Simona + Petr
  31 Wanted LBT´S Impossant Bohemia Žďárský Daniel
12. 28 Deean Ambassador Sun Lukášová Oluše
13.-14. 24 Amelia Anne Smile Diamond Myslivcová Eva
  24 Ileen Ambassador Sun  Zich René
15. 23 Daddy´s Little Girl Bullparraben Pauderová Tereza
16. 22 Love Girl of Eilatan Nováková Adéla
17. 21 Cherish Red Lady Jayo Staff Šimurdová Kristina
18. 20 Go Flafy Wo-Wo Minies Šimonek David
19. 18 Beretta Domidar z Hambalek Bušín Záliš Roman
20.-22. 13 Adastea Time Staff Haven Csillagiová Vanda
  13 Daphne Diamond Great Staffield Marhan Josef
  13 Forsa Bohemia Tau-Ros Šimonek David
23.-24. 12 Katusha Felicity Cheer Švamberková Miluše
  12 Little Susie R.A.C.-Popelka Stejskalová Zdeňka
25.-26. 11 Arizona Little Black Miracle Miřácká Monika
  11 Dudu Pied Fransimo Bohemia Lahodová Simona
27.-29. 10 Lacerta Staff Komas Hrbková Marie
  10 O´Moon Shery of Eilatan Zuranová Ivana
  10 Uniqa Chesway Fransimo Bohemia Erben Vladimír
30. 9 Jacqueline Staff Komas Zwiefelhoferová Václava
31.-37. 8 Althia Staff Komas Zwiefelhoferová Václava
  8 Amálka od Lhoteckého potoka Novák Jan
  8 Atomic Elation Bombastic Beast  Tuschl Michal
  8 Beatrice Princess Moravia Lord Miřácká Monika
  8 Human Dogs Cindy Crawford Kapoun Karel
  8 Keysi R.A.C.-Popelka Müllerová Lenka
  8 Mustachar Chajety Minies Císařová Martina
38.-41. 7 Annya Princess Ambassador Sun Lukášová Oluše
  7 Dam Amsterdam Jary´s Farm Haloun Zdeněk
  7 Gretta Ambassador Sun Tuschl Michal
  7 Lucrezia Felicity Cheer Pešková Jitka
42.-47. 6 Aimee Adrila Harantová Jana
  6 Bloody Mary Moravia Lord Prokopová Petra
  6 Fata Morgana Macy Gray Šimonek David
  6 Isabeau Nijada Schindler Martin
  6 Olivia Bee-Master Včeláková Tamara
  6 Soheme Angel Fransimo Bohemia Tomešková Naďa
48.-51. 5 Alexandra Cultura Maya Holubová Jana, Ermis Filip
  5 Catty Fransimo Bohemia Vanišová Kateřina
  5 C.J.Bee Master Girl Staff-Ka Včeláková Tamara
  5 Jamaica Reggae Wizard Bull Mrňáková Ivana
52.-60. 4 Celestine ze Smiřické zahrady Vávra Jiří
  4 Emma Bee-Master Peer Pavel
  4 Highly Matilda Fransimo Bohemia Lahodovi Petr a Simona
  4 Kallisto Staff Komas Maťková Anna
  4 Kee-Ke R.A.C.-Popelka Stejskalová Zdeňka
  4 Lovely Lily Impossant Bohemia Vanišová Kateřina
  4 Nova Era Pullera Lukášová Oluše
  4 Princess Sweet Fransimo Bohemia Tibenská Jana
  4 Sasha Slade Czech Radovesnická Hana
61.-74. 3 Airin Relay Císařová Martina
  3 Apple Top Banana Proňková Denisa
  3 Aspazija Erya Haryon Formánková Lenka
  3 Bee Bee Zdenbeky Czech Průšová Miloslava
  3 Blackberry Minies Šimonek David
  3 Fabiana Plzeňská hvězda Bláhová Ladislava
  3 Femme Fatale Moravia Lord Brázda Robert
  3 Frisbie Sarah Minies Innemanovi Robert a Hana
  3 Ira Pastaff Legion Hermanová Jitka
  3 Mia Pastaff Legion Kujawa Roman
  3 Nice and Spicy Fransimo Bohemia Včeláková Tamara
  3 Pepita Wizard Bull Mrňáková Ivana
  3 Vanity Sky Fransimo Bohemia Hoffmannová Miroslava
  3 Wolf Lady Fransimo Bohemia Prokopová Petra
75.-99. 2 Again Counterstrike Szlaur Filip
  2 Aggi Boogie Homars  Czech Andělová Jiřina
  2 Angelina Ginna Koubale Bláhová Ladislava
  2 Avenging Gold Angel Fransimo Bohemia Dohnalová Lenka
  2 Avesome Brigitte Tripsee Carbonarastaff Harantová Jana
  2 Bonatom Eso Fransimo Bohemia Tomešková Naďa
  2 Brave Nell Red Point Staff Otmarová Eva
  2 Bria Podsrpenská studánka Soukup Ladislav
  2 Bridget Dark Merano Bohemia Mačátová Yvonna
  2 Caitriona Miracle Bulls Lavrová Elena
  2 Cassiopea Moravia Knight Havlišová Ivana
  2 Cinda Arilendo Dohnalová Lenka
  2 Dafne ze Smiřické zahrady Vávra Jiří
  2 Harrystaff´s Nice at Fransimo Lahodová Simona
  2 It´s Black Mafia Fransimo Bohemia Lahodová Simona
  2 Kippastaff Nancy the Blue  Kroutilová Hana, Petrík Branislav
  2 Kiss Mee Ambassador Sun Vokáč Karel
  2 Nicol Blue Felicity Cheer Urbancová Ivana
  2 Play With Fire Fransimo Bohemia Lahodová Simona
  2 Quo Vadis Slade Czech Sládečková Taťána
  2 Rumina z Hambalek Bušín Otmar Oldřich
  2 Ruwano Fransimo Bohemia Tibenská Jana
  2 Satip Cali Baby Pišlová Simona
  2 Update Sway Fransimo Bohemia Kuncová Aneta
  2 X-Cupblue Bonatom Fransimo Bohemia Tomešková Naďa

 

Výsledky průběžně počítala Václava Zwiefelhoferová, ch. s. Staff Komas. Děkujeme! Fotografie obou vítězů pořídil Rudolf Slaba.

 

 

Sponzoři 

28000846 10213969839074481 1238992877 n

canisbullreklama
banner234x60

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440