This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

Proběhl již pátý závod podporovaný klubem SBTC CZ, z.s., v disciplíně, kterou nazýváme TREADMILL RACE. Tento závod měl původně proběhnout 21. 3. 2020, ale kvůli pandemii byl odložen na léto do termínu tradiční bull akce STAF BULL SHOW (té se mimo jiné dočkáme letos na podzim). která byla kompletně zrušena vzhledem k neustále omezující situaci vzniklé následkem koronaviru. Pro disciplínu Treadmill netypický termín s ohledem na počasí, panovalo klasické, teplé až dusné červnové léto, ale i s ohledem na tyto okolnosti to stafbulíci zvládli skvěle, závod měl dobré tempo, padaly pěkné, přímo ohromující výsledky např: SBT pes Armstrong Siddeley Never Back Down v této disciplíně zaběhl rekord tohoto pásu 770 metrů. Za dvě minuty to ještě žádný stafík nikdy nezaběhl. Byť se tento pes v druhém kole vyfauloval a nakonec se neumístil, jeho výkon byl přímo heroický. Nicméně všichni psi v rámci plemene SBT s PP, kteří se nakonec zúčastnili, podali bezvadné výkony a to v následujícím pořadí:

KATEGORIE PSI

  1. ATOMIK Maniak - Richard Jasanský
  2. DANY Smiřický – Jan Jírů
  3. BOBAN – Pavel Weisser

KATEGORIE FENY

  1. Bethanie – Lukáš Motl
  2. A´Rose Gold Nariel – Nikol Pecková
  3. Special Guest Staff Janet – Jana Pecháčková

Max speed dosáhla ve fenách Gloria od Martina Mudry 27,9 km/h, u psů to byl již zmiňovaný Armstrong, ten to dokonce vyšperkoval na 29,3 km/h, prostě fofr jako blázen J

A jak si vedli ostatní, můžete mrknout v tabulkách na Googlu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dpDB8MPQQ6oZIaq37J8-b4ytpOLN2578QjBkyhS8QLA/edit?usp=sharing

Fotky od Nicol Pecková můžete zase zhlédnout zde: https://www.zonerama.com/NicolePeckovaphotography/Album/6331683?fbclid=IwAR0t8I0aUVUrJr539yREP0Uh7YKsrvd6MGceeV5XACGI3ZIcOAYOpFbtdLg

Členové klubu měli jako vždy startovné v plné výši hrazeno klubem, takže i pro ty, kteří neholdují výstavám, příjemný benefit od SBTC CZ. Všechny udělené body psům v majetku člena klubu z tohoto závodu se započítávají do sportovních titulů klubu. 

Byl to jako vždy hezký a napínavý závod pro milovníky TREADMILOVÉHO běhání se psem. O vítězích mnohdy rozhoduje několik metrů. Jako vždy děkuji všem účastníkům, kteří vzorně reprezentovali plemeno stafordšírský bulteriér. A jak jsem psal v minulém reportu, že o těchto závodech ještě uslyšíme, tak se taky stalo, i když už se nejednalo o seriál závodů, každopádně, právě jste si o jednom z nich přečetli tyto řádky a už teď mohu avizovat, že na další běhání na běžícím páse se můžete těšit zase na podzim 21.11.v pražském PESOPARKU, kde je pro tento druh aktivit perfektní zázemí, jako tomu bylo i na letošním letním Treadmill racu, dostatek tekutin jak pro pány, tak především pro naše pesany, nechyběl bazének, okolní rybníky a krásná příroda. To vše, ale i špetka něčeho navíc, dokreslovalo kompletní pohodovou atmosféru celé akce.

Za klub SBTC CZ, z.s., Daniel

Děkuji za spolupráci garantovi sekce bull sportů Pavlovi Rennerovi, teamu LBT, Areálu Pesopark a samozřejmě sponzorům firmě Akinu, Canis Bull a CZ ARTS.

Celkem bylo na závod přihlášeno 26 psů plemene stafordšírský bulteriér s průkazem původu (9 fen a 17 psů).

 

ceny

Ceny

CenyCanisBull

 Ceny

logoSBTCCZ ceny

 

vitezky

Vítězné feny

vitezove

 Vítězní psi

zdarsky a renner

Pavel Renner a Daniel Žďárský

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440