This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

čl. IX, bod 7 Stanov klubu byla již v minulosti zřízena výstavní komise, která technicky
zabezpečuje pořádání výstav.

V současné době je komise tvořena členy klubu Ivanou Mrňákovou, Viktorem Mrňákem a Anetou Modrovičovou. Členové komise se starají o celoroční uskladnění výstavního materiálu (stany, tyče, vlajkové tyče, bannery, pásky, tabule..), jeho dopravu na místo konání výstavy, o montáž a následnou demontáž stanů a dalších pomůcek na místě konání apod. Členové komise svou práci vykonávají bezplatně. Dovezení výstavního materiálu na místo určení je hrazeno dle pravidel ČMKU, (prostřednictvím cest.příkazu).

Stafíci a společnost, články v tisku, stafíci v TV, na internetu .... Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. o dalších pozitivních zmínkách či zprávách, na které jste narazili!

Aktualizováno 2018-11-13


Knížku renomované mezinárodní rozhodčí Jiřiny Volšické vydal náš klub poprvé na jaře 2010, od té doby už vyšly dva dotisky. Knížka, kterou distribuuje výhradně náš klub, je stále ke koupi, stojí 200 korun (pouze při předem domluveném osobním odběru v Praze, tj. bez poštovného), zasílání na dobírku (ČR) za 250 korun. Objednávejte na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a nezapomeňte do emailu napsat svou poštovní adresu!

Pro informaci zde uvádíme obsah knížky (názvy jednotlivých kapitolek): Charakteristika plemene  / Standard plemene / Chceme psa / Pes nebo fena? / Výběr štěněte / Předvídavost / Péče o psa / Potřeby pro psy / Oblečky pro psy ano i ne? / Hračky pro psy / Výživa psa / Výkaly / Koupání, plavání / Starý pes / Smečka / Návštěva na veterinární klinice / Chovná fena / Krytí / Březost není choroba / Příprava na porod / Porod  / Kojící fena, poporodní péče / Štěňata a fena v prvních sedmi týdnech / Odběr štěňat / Cestování autem / Stafordšírský bulteriér a canisterapie / Výstavy / Poradce chovu / Krycí list / Vzpomínám


kalendar2020

SBT kalendář na rok 2020

Staffordshire Bull Terrier Activity 2020 ukazuje, že stafordšírský bulteriér je aktivní, společenský pes a dokonalý společník pro Váš každodenní život.

Kalendář obsahuje fotografie českých a mezinárodních fotografů. Nástěnný kalendář je formátu A3 44,0 cm x 31,0 cm, na šířku s kroužkovou vazbou. Cena kalendáře je 290 Kč plus poštovné a balné 80 Kč. Objednávky prosím směřujte na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kalendář je možné zaslat poštou do ČR i do zahraničí, nebo je také možné osobní převzetí v Praze, nebo Buštěhradě.


tn kalendar 19

SBT kalendář na rok 2019

Staffordshire Bull Terrier My Staffie 2019 ukazuje, že stafordšírský bulteriér je přátelský a společenský pes a dokonalý společník pro Váš každodenní život.

Kalendář obsahuje fotografie českých a mezinárodních fotografů. Zachycují naše plemeno v různých ročních obdobích a situacích. Nástěnný kalendář je formátu A3 44,0 cm x 31,0 cm, na šířku s kroužkovou vazbou. Cena kalendáře je 290 Kč plus poštovné a balné 80 Kč. Objednávky prosím směřujte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kalendář je možné zaslat poštou do ČR i do zahraničí, nebo je také možné osobní převzetí v Praze, nebo Buštěhradě.


2018 01 20MF dnes1

...má postavu kulturisty a tlamu přes půl hlavy

V příloze Magazín Mladé fronty dnes vyšel 20. ledna 2018 článek o psech, k němuž poskytla rozhovor i naše členka, mezinárodní rozhodčí a znalkyně plemene Jiřina Volšická. Máme stafíky rádi, ale --- ne každý je miluje jako my! Část 1, 2, 3.


 2018 kalendar steigger zmen

Nástěnný kalendář o našem plemeni

Staffordshire Bull Terrier Best friend 2018 ukazuje, že stafordšírský bulteriér je aktivní, přátelský a společenský pes. Obsahuje fotografie českých a mezinárodních fotografů. Zachycují naše plemeno v různých ročních obdobích a situacích. Nástěnný kalendář je formátu A3 44,0 cm x 31,0 cm, na šířku s kroužkovou vazbou. Cena kalendáře je 280 Kč plus poštovné a balné 70 Kč. Objednávky prosím směřujte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kalendář je možné zaslat poštou, nebo je také možné osobní převzetí v Praze, nebo Buštěhradě.


staffbull special2016

Staffbull Speciál 2016
Videozáznam z této úspěšné akce je k dispozici na DVD. Pro členy klubu je za 50,-, nečlenové jej mohou získat dobírkou za 200 Kč (vč. poštovného). Členové klubu zaplatí převodem na bankovní účet klubu 175008215/0300, (nezapomeňte uvést svůj variabilní symbol), DVD jim pošleme po připsání platby na účet. Objednávky s doručovací adresou zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


2017 06formen chesway
V červnu 2017 pózovali psi z ch. s. Chesway (Aneta Kuncová) jako modelové pro časopis For Men.

 


Kalendář o našem plemeni: Staffordshire Bull Terrier My Staffy 2017 ukazuje, že stafordšírský bulteriér je příjemný a aktivní společník v kazdodenním životě člověka. Obsahuje fotografie  účeských a mezinárodních fotografů zachycujích naše plemeno v různých ročních obdobích a situacích. Nástěnný kalendář je formátu A3 44,0 cm x 31,0 cm, na šířku s kroužkovou vazbou. Cena kalendáře je 270 Kč plus poštovné. Objednávky směřujte na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 


Reportáž z celostátní soutěže malých plemen (za účasti SBT) poslala naše členka Zdenka Veselková. Pes, přítel člověka 8/2016, část 1, část 2

 


Článek o teriérech v lovecké praxi, na němž se podílel i náš člen Rudolf Slaba, byl uveřejněn v červencovém čísle časopisu Svět myslivosti (7/2016).

 


V časopise Haf, mňau vyšel v dubnu 2016 pěkný článek o stafících a o chovatelské stanici naší členy Anety Kuncové.

 


V pořadu České televize Chcete mě? (8. 11. 2015) předvádí reprezentant našeho plemene, co všechno musí umět terapeutický pes.

 


Štěňátka z ch.st. West Palami, která patří naší dlouholeté člence, paní L. Bláhové, jsou na kalendáři, který vydává časopis Pes, přítel člověka. Za tkaničku páníčkovy boty tahá Ginno Rosi, uprostřed je Golden Gucci a vpravo fenečka Giulietta Garsi.

 


V červencovém čísle časopisu Psí kusy (7/2015, pdf, 6,5 MB) najdete článek o "chůvě s vizáží zápasníka".

 


V únorovém vydání časopisu Svět psů 2/2015 vyšel moc zajímavý článek o historii bull sportů od našeho člena Daniela Žďárského (Lucky Bull Team), který se v této oblasti pohybuje již patnáct let, je pořadatelem Staffbullshow a má celkový přehled o aktuálním dění. Text přináší také informace o tom, jak si stojí tyto disciplíny dnes.

 


V časopise Katka č. 38 (12. 9. 2014) je půlstránka o našem plemeni, doplněná o fotky "Boogie" (Iriss Bessi Olstaf).

 


Ve slovenském časopise Lovu zdar! publikoval článek o našem plemeni a jeho využitelnosti v myslivosti v létě 2014 (č. 7-8/2014) člen klubu Rudolf Slaba.

 


Ačkoliv v textu o bull asistentech v letním čísle (2014) časopisu HafMňau hovoří o svém pejskovi Ebony Roxxane Dream Staff Bohemia jeho majitel a náš člen pan Helísek, na titulní straně časopisu je reprezentantka jiné chovatelské stanice: Afrodithé Siren Chesway. Článek je zde.

 


Pejsek Enrico Elfi West Palami z chovu naší dlouholeté členky paní Ladislavy Bláhové posloužil jako model pro rozsáhlý článek o našem plemeni v časopise Fauna v červnu 2014, č. 12/2014. 1. část, 2. část, 3. část.

 

Otevřený dopis klubu k reportáži TV Nova, odvysílané 19. května 2014

 


V březnovém čísle (3/2014) časopisu Lovecký pes vyšel článek Martina Říhy (ve spolupráci s klubovou garantkou pro lovecký výcvik Klárou Bubeníkovou) s názvem Stafordšírský bulteriér jako lovecky upotřebitelný pes.

 


V únorovém vydání časopisu Svět psů (2/2014) vyšel druhý díl seriálu o psích sportech, tentokrát Bull sporty. Týká se i našeho plemene. Na přípravě textu i fotek se podílela naše členka Aneta Kuncová.

 


Ve Světě psů (č. 1/2014) vyšel rozhovor s Anetou Kuncovou (ch. s. Chesway) o našem plemeni, také portrét plemene a reportáž Dana Žďárského o Staff Bull Show 2013. Prostě číslo o stafíkovi :-))


Nakladatelství Vašut vydalo knížku Zdeňka Spiese (2. vydání), koupit ji můžete např. zde.


Pes, přítel člověka (9/2013) uveřejnil článek o obedienci se stafíkem.

 

 


V září 2013 vyšel zásluhou Anety Kuncové (ch. s. Chesway) v časopise Haf&Mňau třístránkový profil plemene.

 


Martin Říha vydal v srpnu 2013 knížku o plemeni. Objednat a koupit si ji můžete zde.

 


V létě 2013 probíhal díky Martinu Říhovi v nedělníku Aha! seriál Léto s Donie.

 


Slovensko - po uveřejnění návrhu zákona o regulaci chovu psů, jehož novela vychází z BSL (Breed Specific Legislation, tzn. legislativa založená na rozlišování plemen) připravil Martin Říha dokument na podporu našich slovenských kynologických kolegů. Podrobnosti k situaci na Slovensku shrnuje např. web slovenské občanské iniciativy Jeden meter.sk.

 


V Právu 24. ledna 2013 byl zveřejněn rozhovor s Martinem Říhou.

 


V prezidentské kampani 2013 se objevil i stafík; na konci klipu (od 55. vteřiny).

 


Martin Říha radil v AHA! prosinci 2013.

 


Shrnutí sezony 2012 v oblasti sportovní kynologie malých plemen - stafíci se neztratili! Str. 1, str. 2.

 


Dvoustránková reportáž Daniela Žďárského o Staf Bull Show byla otištěna v č. 1/2013 Světa psů.

 


Do firemního kalendáře firmy Gappay (pomůcky pro sportovní kynologii a výcvik) pro rok 2013 se podařilo díky kontaktu Dana Ždárského umístit i jednu fotku stafíka, jinak jsou tam samí ovčáci a další služební plemena. Na foto je Danova dcera Matilda a Chili Pepper Wizard Bull, autor fota Rudolf Slaba.

 


V programu Dobré ráno s Českou televizí 11. prosince 2012 (blok "beseda o canisterapii") udělala pěknou propagaci našemu plemenu a canisterapii naše členka Iva Francková s  (Blanche Feithful Staff). Abby je už zkušená televizní hvězda (podívejte se i na její vystoupení 9. listopadu 2012, které avízujeme níže).

 


O využití stafíků v myslivosti a o výhodách umístění GPS lokátorů na psích obojcích apod. pojednává fundovaný text našeho člena a poradce pro výcvik Rudolfa Slaby ve Světě myslivosti 9/2012.

 


9. listopadu 2012 propagovala canisterapii v České televizi (pořad Sama doma, od 34. minuty) naše členka Iva Francková s Abby (Blanche Feithful Staff). Abby se chovala vzorně!

 


Zprávu o úspěšné klubové podzimní akci Staffbull Speciál 2012 podává ve Světě myslivosti 11/2012 náš člen a poradce pro výcvik Rudolf Slaba. Fotky do časopisu poskytla Hana Maredová.

 


V zářijovém čísle časopisu Pes, přítel člověka byl zveřejněn rozhovor s naším členem Slavomírem Janouškem o výcviku. Část 1, část 2. Inspirativní!

 


A ještě jednou Flash! Pěkné povídání o výcviku malých plemen z pera naší členky Anety Kuncové bylo otištěno v Inspiraci, letní příloze Mladé fronty. Část 1, část 2.

 


V srpnovém čísle časopisu Psí kusy (roč. 2012) je uveřejněn pěkný článek o excelentním pracovním šampionu Flashovi Wizard Bull, který je v majetku našeho člena pana Františka Vanžury.

 

Staffí den 2012 na stránkách Planety zvířat. Reportáž z vydařené akce od A. Kuncové.

 


Ve Snídani s Novou 4. června 2012 byl jako host náš člen MVDr. Zbyněk Lonský a jeho pes Zonny z Hambalek Bušín. Skoro 7 minut dlouhý vstup byl věnován péči o psí chrup. Zonny se ve studiu choval naprosto ukázněně a krásně předváděl i praktické používání různých dentálních prostředků. Zazněla také informace o vynikajícím výsledku tohoto psa na Světové výstavě v Salzburgu (18. 5. 2012), kde se Zonny stal vítězem třídy.


Vstup začíná v čase 14:22.


V č. 4/2012 časopisu Svět psů vyšel portrét teriérů typu bull, kde jsou samozřejmě informace i o SBT. Podíl na článku má vedle naší členky paní Jiřiny Volšické náš člen Daniel Žďárský. Část 1, část 2, část 3, část 4.

 


V pořadu ČT1 - Živě na jedničce (12. 3. 2012) vystoupil Slavomír Janoušek se svým sportovně vedeným psem Balthazarem Smaragd Smile. V interview velice hezky představil naše plemeno a odpovídal na dotazy týkající se bull and terrier sportů a upozornil i na web našeho klubu a jeho sekci věnovanou sportům určeným psům typu bull. Záznam pořadu je uložen v archivu České televize.

 


Člen našeho klubu a Rady pro výcvik Daniel Žďárský (L.B.T.) vystoupil v pořadu Ekonomika (10. 1. 2012) na ČT24 jako odborník a poradce v oblasti výchovy a výcviku psů. Na řadě záběrů bylo prezentováno i naše plemeno stejně jako další teriéři typu bull. Reportáž měla velmi kladné ohlasy odborné i laické veřejnosti a její obsah je v souladu s filozofií našeho klubu v oblasti výcviku. Záznam pořadu je uložen v archivu České televize.

 


Poradce výcviku našeho klubu, Rudolf Slaba, je autorem dvou zajímavých článků v lednovém čísle Světa myslivosti 2012 (Lovecké uplatnění stafordšírského bulteriéra a Stafordšírský bulteriér porazil na BZH psy tradičních loveckých plemen).

 


"Pro někoho krásní, pro jiného oškliví." V čísle 12/2011 časopisu Pes, přítel člověka vyšel rozhovor o plemeni s Ivanou Zuranovou, ch. s. Eilatan. (strana 1, 2)


Martin Říha poskytl Právu (4. 8. 2011) rozhovor o bulteriérech, také tedy o našem plemeni.


Vyšla kniha o bulteriérech z pera našeho člena Martina Říhy.

 


Informace o akci Staffbullshow, červen 2011, vyšla v časopise Psí sporty v č. 5/2011.

 


Pes, přítel člověka 3/2011 - pěkný článek o výcviku a rozhovor s naším členem Karlem Antošem.


Planeta zvířat (2/2011), dlouhý článek, po jehož přečtení však získáte o stafících poněkud nepřesný dojem. Komentáře k článku.

 


Časopis Psí sporty (1/2011) -  rozsáhlý fundovaný materiál o výcviku stafíků od našeho člena Daniela Žďárského, doprovázený řadou překrásných akčních fotografií. Komentáře k článku. Článek na Danově webu

 


Zimní Inspirace (příloha Mladé fronty, Zima 2010) uveřejnila článek Anety Kuncové.

 


4. října 2010 se v programu Sama doma předvedla Pancha naší členky paní Klímkové, (od 40. minuty pořadu.)

 


Na podzim 2010 se o plemeni psalo na stránkách Inspirace, přílohy Mladé fronty

 


V červnu 2010 zveřejnil Pes, přítel člověka, profil plemene. Komentář ke článku.

 


Stafík propaguje canisterapii v "Chcete mě?" 18. června 2010 (od cca 3. minuty).

 


V březnu 2010 se o plemeni psalo v Dogs Magazine.

 


Na podzim 2009 vyšel článek Martina Říhy o využití stafbulíků v myslivosti.

 

Záznam z rozhlasového pořadu ČRo (2008) o tzv. bojových plemenech (5'12'', 2,4 MB, mp3), který připravila redaktorka Alžběta Havlová a ve kterém mluví Vladimíra Tichá a Jiřina Volšická.

 


V červnu 2008 otiskl Svět psů rozhovor s Jiřinou Volšickou.

 


O canisterapeutické akci referovala v časopise Svět psů v červenci 2006 Jiřina Volšická.

 


V roce 2003 natočila Česká televize zdařilý dokument s názvem Podvedení psi. Pro pamětníky: Zdeněk Spies s Nikitou (cca od 17:40), Jiřina Volšická s Eliškou (cca od 19:30) a na konci v kolektivu oblíbená, milá a přátelská Míla Průšová:-) na cvičáku s Papanem (od cca 23. minuty).

 


Jeden z prvních kvalifikovaných textů o našem plemeni z pera Jiřiny Volšické byl zveřejněn v časopise Svět psů v roce 2002 v rubrice Portrét plemene. 1. část, 2. část, 3. část.

 


O speciální výstavě klubu v roce 2002 referoval polský kynologický bulletin (č. 6/2002). Část 1, 2, 3, 4.

 


V č. 6/2001 časopisu Svět psů vyšel text Jiřiny Volšické o canisterapii se stafíky.

 

rekla2ma rekl3ama

 

reklam1a

Aktualizováno 18. prosince 2016.

Tento seznam členů je neúplný a obsahuje jména členů Staffordshire Bull Terrier Clubu CZ, z.s., kteří se zveřejněním vyjádřili souhlas. Pokud chcete být uvedeni, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

variab. symbol /čl. č. jméno ch. s., web
133 Lahodová Fransimo Bohemia
159 Klimeš Z Hambalek Bušín
162 Komárková Andaika
174 Lysá  
203 Průšová Tau-Ros
204 Vanišová Impossant Bohemia
214 Spies (čestné členství) Elsun
227 Švamberková Od Lhoteckého potoka
244 Vojáčková (čestné členství) Hanvoj
247 Volšická (čestné členství) Denajwen
249 Vykysal Malý motýl
252 Zuranová Eilatan
260 Mudrová Wizard Bull
283 Březinová  
306 Žďárský L.B.T.
313 Zwiefelhoferová Staff Komas
319 Bláhová West Palami
335 Mrňáková Macy Gray
345 Zamrzlová  
353 Novák Jan Great Staffield
356 Menoušek Z Návrší
398 Maredová Boraderam
408 Stejskalová R.A.C. Popelka
432 Lukášová Ambassador Sun
445 Šefraný Magic Dash
473 Nováková Jana Erya Haryon
485 Včeláková Bee-Master
487 Prokopová Petra Moravia Lord
494 Lavrova Miracle Bulls
499 Havlíčková Dark Element
508 Holubová Elbegy Vera Staff
514 Šporová Legoscha
525 Suchá od Křemešníka
529 Otmar Red Point Staff
565 Harantová Tripsee
572 Modrovičová Magicblack
598 Baliharová Fabio Bohemia
603 Kozická Sallystaff
636 Anastaševič Ivana  
648 Záliš Roman Domidar Dogs
668 Měchurová ze Zalabské samoty
671 Kuncová Chesway
685 Šrámková web
724 Kroutilová Poker Canis
750 Csillagiová Staff Haven
754 Mysík Merano Bohemia
796 Pišlová Simmystaff-Star
797 Drahošová Pauderová Terrystaff
802 Maršík Marshall´s Red Stars
805 Sikora P.L.S. Neminx
808 Kovářová Kazibe
809 Kozelka Black Jewels Bull
816 Němcová Iva Starshine Bohemia
821 Válová Avenby
822 Skála Rock Holly Dog
831 Češková  
834 Bůžková Kavalíří kvarteto
849 Vlasáková web
851 Krobot  
853 Marek  
855 Bystroň z Kozlovic
856 Kratochvílová Dagmar  
857 Hrbková Malatee Staff
860 Ponížil  
864 Sucharda web
880 Veselková Bohemia Staff
890 Šleglová Bull Resort
892 Radovesnická Moravia Artex
900 Hermanová Dračinec
909 Musilová Royal Destiny
913 Lonský Lonson Staff
915 Matuška Yosselin
917 Šilhavý Royal Destiny
921 Trávníčková Bohemia Vajgar
931 Macková Amsel Staff
934 Lonská (přidruž.) Lonson Staff
939 Zbořilová Moravia Sunny Staff
956 Šindelářová Daunus Dream
965 Procházka VolksBull
970 Jirková (přízn.)  
985 Krohová Plzeňský drak
993 Vesecká L.B.T.
995 Spěváková Bondystaff
1004 Renner  
1017 Hauptmanová  
1022 Šrámek  
1025 Reichardová Agasis Bohemia
1044 Nýdlová Janessen Bull
1050 Šimková web
1053 Maroušková Felicity Cheer
1068 Gavenda Noble Knight
1070 Břenda  
1071 Šlegl (přidruž.) Bull Resort
1072 Hrůzová Magic Therapy
1073 Kabátová Warriorbull
1076 Dudík Modo Czech
1078 Kašpárek  
1081 Valíčková Valreno Moravia
1085 Cholevíková Mich-Mach
1087 Učeň Hunt Pack
1088 Polehla  
1091 Berková Blue Staffordshire
1093 Kryšpín Hájková  
1100 Jodas  
1103 Krejčí Michaela Tučapské návrší
1107 Šteklová Dárce štěstí
1108 Maślanka  
1111 Vondruška Wonderstaff
1114 Markovcová Hekaba
1115 Hodačová web
1124 Hendrichová  
1025 Reichardová Agasis Bohemia
1135 Tykalová  
1149 Bariaková (SK)  
1155 Vykysalová (přidruž.) Malý motýl
1157 Vondrušková (přidruž.) Wonderstaff
1159 Duzbaba Dupet
1160 Bolšichinová  
1163 Jonášová Jonstaff
1166 Trnobranský  
1169 Pavlíčková  
1171 Krčmářová Storm Staff
1175 Růžičková  
1185 Nováčková (přízn.)  
1197 Krumpochová  
1199 Štíbrová  
1200 Ďorď Vixen's Fire
1203 Hájek Pearl Bohemia
1205 Beran Petr Blue Berry Bohemia
1210 Říhová (přidruž.)  
1211 Obešlová  
1213 Šindelář (přidruž.) Daunus Dream
1217 Boháčová  
1218 Dusilová  
1228 Kyznar  
1240 Javůrková  
1242 Daňo (SK)  
1244 Santusová  
1246 Zvěřinová  
1248 Hazuková (přidruž.)  
1250 Vaňková  
1251 Jiřička  
1253 Rock Kateřina  
1254 Drobečková Veronika  
1255 Vidmanová Koppová  
1256 Horečný  
1260 Haraštová  
1264 Abrahámová  
1265 Pavelka  
1270 Slabá Excellens Bull
1274 Beranová (přidruž.) Blue Berry Bohemia
1280 Drobečková  Drobeczech
1283 Mikulancová  
1284 Carvanová z Cardova dvora
1285 Zimová Winter´s Grange
1287 Kocík  
1288 Halamka  
1289 Křepelová Dark Shield
1290 Müller  
1291 Bakulová  
1295 Salich  
1297 Nyilaš  
1298 Homolka  
1302 Lusková  
1303 Zíbová  
1304 Vlčková  
1305 Novák Roman  
1306 Kurandová  
1308 Husár  
1309 Vrba  
1312 Nová Silwin Taurë
1313 Svatá  
1314 Gruberová  
1316 Fojtů Ivana  
1319 Dvořáková  
1320 Smrčka  
1322 Záliš Martin z Falkenštejna
1323 Čiháková  
1324 Rýdl  
1326 Beran  
1328 Konečná  
1330 Nedobitá  
1331 Tobiášková  
1332 Gryczová  
1333 Flax  
1335 Kuželková  
1336 Syrová  
1339 Jarolímek  
1341 Jabůrek Fearless Blue Staff
1342 Palašová  
1344 Veselý  
1345 Dubová  
1348 Kalaš  
1349 Vaněk  
1351 Carbolová  
1352 Holková  
1354 Velemanová Extra Namelev
1357 Burda  
1358 Tvrdík  
1364 Čaradová  
1365 Kaprová  
1367 Němcová Lucie Šedé hedvábí
1369 Jakubčo  
1370 Vaňková  
1371 Šmejkalová Nariel
1373 Novák Libor  
1374 Růtová  
1375 Burešová  
1376 Holeksa Blue Nanny Dog
1383 Petrášek  
1385 Lečko  
1386 Hrubá  
1387 Švestková  
1388 Trnka  
1389 Kahounová  
1390 Greplová  
1391 Nováková Olga  
1392 Kešnerová  
1393 Bartůněk  
1394 Novák Ivan  
1395 Havlíček (přidruž.) Dark Element
1397 Podracká  
1398 Barešová  
1399 Krulichová  
1400 Krčmář  
1401 Křížová  
1402 Onderková  
1404 Bábik  
1405 Mertová  
1407 Mlejnková  
1409 Svobodová  
1411 Nyklová  
1412 Dvorská  
1413 Tábořík  
1415 Čevorová  
1416 Skybová  
1417 Novotný  
1418 Zemčák  
1419 Slezáková  
1420 Malec  
1421 Vinklová  
1423 Jurdová Buldon
1425 Záliš Dominik (přidruž.)  
1426 Havel  
1429 Stonawská  
1433 Brezovan  
1434 Kadeřávková  
1435 Opatrný  
1437 Kalivodová  
1438 Čermáková  
1439 Písařová  
1441 Nováková Lada (přidruž.)  
1448 Černá  
1450 Konrád   
1455 Nádvorník   

 

zkratky: přízn.: příznivec, přidruž.: přidružený, jun.: junior, viz Stanovy klubu, čl. 3.1, druhy členství.

Banner staffbull

Sponzorské podmínky:

1) Na akcích SBTC sponzorské dary ve formě voucherů, popřípadě i věcné ceny.
2) Slevy 15% pro členy SBTC na výrobu kožených výrobků na zakázku (zakázková výroba)

Členové klubu SBTC CZ jako identifikátor uvádějí své členské číslo v objednávce v e-shopu.

Sponzoři 

28000846 10213969839074481 1238992877 n

canisbullreklama

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #f_syc9 #eef77 #020614063440