This website works best with JavaScript enabled
All for Joomla All for Webmasters

logo2

V neděli 13.září jsme se po několika zrušených termínech z důvodu letošní epidemiologické situace konečně sešli zaběhat si se svými čtyřnohými kamarády! První díl letošního šampionátu v běhu se psem proběhl v rámci akce Stafbull speciál, která tradičně navazuje na klubovou výstavu, která se koná na stejném místě v sobotu.  Kdo chtěl, mohl jenom běžet, anebo se přihlásit i na další dvě disciplíny v rámci nedělního trojboje!

Běhání se pejsci nemusí učit a s jejich páníčky je to baví dvojnásob, proto se není čemu divit, že se na startu objevilo bezmála 20 závodníků, převážně z řad členů klubu (6 mužů a 13 žen).

Trať byla letos rychlá a naprosto rovinatá a měřila téměř 2,5 km, což vzhledem k trojboji a nedělnímu teplému počasí úplně stačilo. Výkonnost byla vyrovnaná v obou kategoriích, nejlepším mužům, se podařilo běžet v tempu pod 4 minuty/km. Nejlepší žena doběhla jen pár vteřin za třetím mužským závodníkem a celkově ženská kategorie byla kvalitně obsazená jako vždy.

Celkové výsledky a body do dalších závodů si můžete prohlédnout v tabulce.

Po doběhu dospělých se na start zkrácené trasy postavily i 4 děti se psy a v doprovodu svých rodičů si také odběhly svoji závodní porci.